Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jegelnétek az óvodáskorotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegelnétek az óvodáskorotok óta tartó barátságot, ha a párodat nagyon irritálja a haverod?

Figyelt kérdés

Én tisztában vagyok vele, hogy flúgos a haverom. Már már proli szinten tolja néha a hülyeségeit. Engem nem igazán zavar, ő ilyen és kész.

Sokszor munkanélküli, céltalanul éli az életét. Most is csak maszekolgat, fát vág stb. Sűrűn nincs pénze, de sose kér tőlem, nem húz le.

Együtt nőttünk fel. Minden hülyeségben benne voltunk, szép emlékek. Vannak más haverok is, de ők csak simán barátok. Felnőttként ismertem meg őket, valahogy nem tartom őket csak simán jó barátnak. Persze ők sokkal normálisabbak, és a párom őrül is nekik.


1-2 naponta találkoztam a bolond haverommal, mielőtt összejöttem a barátnőmmel.

Viszont már többször megmondta barátnőm, hogy egy tuskónak tartja a haverom, jó lenne ha nem lógnék vele állandóan. Már csak hetente találkozunk, sörözünk egyet stb. De ez is zavarja. Engem meg az zavar, hogy ennyire tiltani akar tőle.

Most még tart a rózsaszínköd, de ha ez nem lenne, akkor szerintem dobtam volna emiatt.

Vajon változhat pozitív irányba a dolog?


jan. 7. 02:42
A kérdező szavazást indított:
Igaza van az asszonynak. Dobd a havert, rossz hatással van csak rád.
Dobd inkább a csajt, és hülyüljetek tovább a haverral.
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Prolival alapból nem barátkoznék.
jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Már előtte barátok voltunk. "Proli" lett belőle, ahogy felnőtt.

Igazából néha irigylem is. Tojik a világra, csak éli boldogan az életét. Nem akar senkinek megfelelni, nem akar a fogyasztói társadalom rabja lenni.

jan. 7. 02:52
 3/17 A kérdező kommentje:

A nők se maradnak meg mellette, jó ha 3-4 hónapos kapcsolat összejön neki.

Szóval tudom, hogy sokak számára vállalhatatlan alak.

jan. 7. 02:55
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos hogy a gyerekkori barátom választanám. Az meg higy tilt bárkit is, nem fér bele.
jan. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagybátyám ugyanilyen. Egész életében csövezett, alig dolgozott. 60 éves, és semmije sincs. De legalább nem volt a fogyasztói társadalom rabja.
jan. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Az 1-2 naponta tényleg sok volt, de a heti 1 találkozás belefér, ha nincs rád rossz hatással, nem visz bele nagy hülyeségekbe, nem húz le pénzzel. Én nem szakítanám meg vele a kapcsolatot.
jan. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Jobban meg kellene becsülnöd a barátodat. Csajt még találhatsz jobbat is aki bírja a haverod.
jan. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kitana. ***** válasza:
100%
Mi a konkrét baja a haveroddal? Ha csak ez, hogy nem dolgozik rendesen és társai, az esetleg változhat, ha megismeri jobban, már ha ezen kívül normális arc, nem tudom, mennyit találkoztak és beszélgettek egymással. De ha minden egyéb is zavarja, tuskó a srác stílusa is, nem passzol a humoruk se, meg semmi, akkor nem fogja megkedvelni.
jan. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

1-2 naponta találkoztatok eddig? Minden héten együtt söröztök most is, mikor még "mézeshetek" vannak? Ez egy mérgező kapcsolat, te a haveroddal jársz.


Mégis mikor vagy önmagad, mikor vagy egyedül? Nem ártana, ha barátnő és haver nélkül tudnál létezni, mert ha ovis korod óta ez van, nem fejlődhetett normálisan a személyiséged.


Én elsőre félteném a barátom, hogy rossz társaság rosszba viszi, ahogy telnek az évek egyre rosszabba, de ha belegondolok, hogy éveken át nem volt semmi, akkor annyira nem húznám fel magam rajta. 30 körül vagytok? Akkor maradhatna, 25 alatt nem. Egyébként nem lenne a pasim, aki hetente sörözik egy haverjával, és még másokra is szán időt, az elején kb csak velem kellene lennie, hetente egyszer mondjuk mehet másokkal, de ennyi. Meg miért iszik alkoholt hetente? Korábban 1-2 naponta ittál?


Aki ilyen, az olyan hajléktalanféle, az alsóbb körök alsóbb köre..


Nem kell egyébként, hogy kedvelje a haverjaid, nem az ő haverjai, csak el kell fogadni, de az jogos félelem, hogy rosszba fog belevinni, és az is, hogy hetente iszol és heti többször vagy a haverjaiddal.

jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hans Pötterman ***** válasza:
58%
Csajodnak nincs élete? Amíg te haverozol menjen barátnőzni, és akkor win-win. Bár az 1-2 naponta találkozás tényleg sok .
jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!