Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flört egy már jó ideje tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flört egy már jó ideje tartó kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szoktatok flörtölni a párotokkal?


Őszinte leszek; tisztában vagyok vele, hogy valahol normális hogy átalakul idővel a kapcsolat, de nagyon hiányzik az a fajta játékosság ami ismerkedésnél jellemzett minket. Szeretjük egymást, szakítunk időt egymásra, randizunk rendszeresen, de az a bizonyos izgalom, pillangó érzés nagyon hiányzik.

Tudtok ötleteket adni hogy mivel lehet kicsit “megfűszerezni” egy ilyen helyzetet? Minél konkrétabb tippet írtok, annál hálásabb leszek érte, de értékes tapasztalatok jöhetnek!



2022. nov. 9. 01:25
A kérdező szavazást indított:
Csak a kapcsolat elején flörtöltünk, azóta ez már kikopott sajnos
Mai napig flörtölünk!
Szerintem bizonyos idő után már kínos lenne, megismertétek egymást, kész
Az elején se volt szokás nálunk, más módon kerültünk közel egymáshoz
Nem hiszem hogy ilyen dolgokat vissza lehet hozni egy kapcsolatba
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A pillangókat felejtsd el! Flörtölni bármikor lehet, ez akkor sem fog olyat nyújtani, mint 1-5-10 éve. Ettől még nem "fakul" meg egy kapcsolat, 1000 más színe lehet, az őszinteség, hogy bátran kérhetsz, kapsz is dolgokat a hétköznapoktól a szexualitásig, hogy terveztek együtt a közös nyaralástól kezdve a házasságig bármit.
2022. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, ment az értékelés!


Tisztában vagyok vele hogy ugyanolyan nem lesz, de ha már csak egy kis lépést is tudnánk tenni afelé hogy izgalmasabb legyen akár csak 1-1 randi, nagyon boldog lennék. (Meglehetősen különböző programokat választunk, és kapcsolati szempontból izgalmas randi ötletek nyilván jöhetnek, de első sorban az érdekelne hogy csak egy együtt töltött pl vacsora hogy lehetne izgalmasabb)

2022. nov. 9. 01:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Együtt töltött vacsora + flört = Egymáshoz érés, kétértelmű célozgatások, megkínálni egymást a saját ételünkből, közösen megenni a desszertet, haladóknak titkos vágyakat elmondani az éjszakára vonatkozóan.
2022. nov. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. 12 éve vagyunk együtt. Amikor ránézek, érzem a mélységét annak, mennyire ismerem, úgy, mint senki más. Többet adott ez nekem, mint a kezdeti izgalom az elején. Több és mélyebb. Nem játsszuk el, hogy ez még nem történt meg, megtanultunk másképp közeledni egymáshoz. Úgy, ahogy senki mással nem tudunk, mert nem ismer minket így senki más. Flörtölni akárkivel lehet. Amit ketten megteremtettünk, arra senki más nem alkalmas. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem rossz az irány. Ne visszafele akarj haladni az úton, hanem előre. Nézd meg, mitől több ez, mint akármilyen pasival egy átlagos randi!
2022. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk flörtölni. Mi sem vagyunk olyan destruktívan szerelmesek, hogy semmit nem tudunk kezdeni az életünkkel, csak egymás nyálát inni, mint egy induló kapcsolatban (egyáltalán nem bánom), de azért vannak pillanatok, mikor érzem azt az izgalmat és meg-megdobban a szívem. Egy hosszú, de jó kapcsolatban nem tűnik el a szerelem, csak lappang. Néha-néha előtör, néha meg a társad "csak" a legjobb barátod. Az ördög a részletekben lakozik szerintem. Az apró érintésekben, pillantásokban, hogy egymáshoz érünk mikor elmegyünk egymás mellett a szobában, hogy veszek neki valamit, "mert csak", hogy néha egymás szemébe feledkezünk vagy elnyújtjuk a csókot. Ez nem egy esemény, ami megrendezésre kerül és akkor hurrá, meg van mentve egy újabb hónapra a kapcsolat. Ez egy életérzés, egy folytonos valami. Legalábbis az én életemben.
2022. nov. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Mi beszoktunk ulni valahova es egymassal szemben beszélgetunk es amikor jonnek az affektálásaim vagy sejtelmesen mosolygok vagy kuncogok vagy bármi, a barátok felcsillano szemekkel néz, es ugy beszelgetunk minrha kb egy masik nővel lenne randija aki csicsereg meg dobálja neki magát meg zavarban van.

Én soeciel utálom ezeket a helyzeteket mert nekem olyan mintha nem is járna velem nem lennék a bnője szerelnmme hanem mint aki éppen nőzik es bejon neki az amikor egy nő konnyed témákrol fecserészik affektál dobalja a haját meg minden ilyen.

Ennyi erovel barmelyik nővel is szivesen elvan:(


Utálom amikor ugy kezelnek mintha nem lennénk kapcsolatban, vagy mintha vmi titkos szeretője lennék csak, vagy mintha csak egy szomszedcsajjal randizna, aki epekedik érte.


Néha komolyan be is kérdezek hogy a munkahelyén mi van a csajokkal ha egyutt dolgoznánk meghúzna e a raktárban vagy akárhol, es mondha nagy kemény férfiasan hogy az munkahely, nem!,es amikor bájolgok neki tovább meg r.bancosjodon hogy hagynál a munkahelyen magamra nedvesen, nem segítenél rajtam? Csak egy picit..es hajolok kozel hogy megcsókokjam, látni is rajta hogy DE meghúzna de probálkozik mutatni, erős lenni, hogy á, munkahelyen nem, ott semmi ilyen nincs.


Valojában amikor valahogy ösztönösen jön a flört belolem, es erre vevő engem komolyan idegesit hogy ha egy masik nő lennék, komolyan regelire meg lehetne enni olyan könnyen csábul!

2022. nov. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

*jav

Barátom felcsillanó szemekkel néz

2022. nov. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fu hatos, van baj a toronyban.

Az ég szerelmére, veled flörtöl a párod te meg arra gondolsz, hogyha veled csinalja, akkor biztos mással is?🤣 inkább tenned össze a két kezed, hogy meg veled van, amikor így viselkedsz…

2022. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8 ez sajnos így van:(

Ha ülne mellettünk vmi csicsergő masik csaj olyankor, hidd el, vele is jóízűeket beszélgetne ami a levegőben több, mint szimpla ember-ember beszélgetés, azaz nő-férfi beszélgetések mennek:(


Hiába a lepont, nálunk a flört alatt nekem idegenérzésem van, mintha most jönnénk össze, nem is lennénk együtt, hanem én pasizom, ő meg nőzik:(

2022. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat flörtölök és csak vele. Mert nagyon tetszik nekem még mindig, nagyon vonzódom hozzá és ez ösztönösen jön belőlem. Szerintem ez fontos a kapcsolatunk szemponjából.
2022. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!