Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elfelejteni őt. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Nyáron szakítottunk a barátnőmmel.azóta csak msn-en meg telefonon beszéltünk és azt éreztem hogy el tudtam engedni őt.visszajött az életkedvem újra jól tudtam magam érezni.de a hét elején véletlenül összefutottam vele a városban beszélgettünk és azóta megint magam alatt vagyok.megint csak ő jár a fejemben és azt érzem hogy ő kell nekem.mivel a suli miatt keveset van itthon telefonon elmondtam neki de azt mondta hogy ő nem akarja.most megint nem látok kiutat ebből.Mit tudnék csinálni?
2010. okt. 22. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejteni.
2010. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
100%

menjé fussál egyet. nekem bevált.


futsz egy kört a lakótelep körül, aztán bemész a közeli erdőbe futva, ott keresel egy eldugott helyen egy padot, leülsz és "gondolkozol". erődben szél védett helyen, akármilyen hideg is van, ücsörögsz egy 10-30percet.

hullanak a fa levelek , a nap kissé átsüt a ritkuló lombok között.. közben zihálsz a futástól stb.

nekem bejött.

elfelejteni nem tudom a lányt, de tudom kezelni a dolgot és nem bőgök meg "emózok" ha rá gondolok.

nekem ez a fasza ha elvonulok szó szerint a világból és kicsit egyedül "gondolkozom"


jobb tippem nincs:D vagy szimplán vársz és majd az idő megoldja

2010. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem megy.ő volt az egyetlen olyan lány akit tényleg szerettem.nem olyan volt mint az előzőek hanem olyan volt akit mindig is kerestem.
2010. okt. 22. 19:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is elvonultam gondolkozni.elsétáltam vagy bicikliztem egy közeli tó parthoz és csak ültem.de akkor is csak ő járt a fejemben.sajnos nekem nem segített.
2010. okt. 22. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyj időt magadnak. Majd 1 év múlva másképpen fogod látni. :)
2010. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem:)de már kéne egy kapcsolat mert annyira egyedül érzem magam csak még mindig őt keresem mindenkiben.akin az első randin látom hogy másabb már nem is kell tovább.tudom hogy ez nem jó de sajnos ezt érzem.
2010. okt. 22. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is épp ilyen helyzetben vagyok, csak velem a srác szakított. Most próbálok felejteni... kisebb nagyobb sikerrel.

Egy ismerősöm a múltkor feltett nekem egy igen érdekes kérdést: "Miért hiszed, hogy csak Őrajta múlik a boldogságod?" És rájöttem, igaza van. Annyi sok szép dolog van a világon, és jó ember, amitől valaki boldog lehet... apróságok, de tudod, sok kicsi sokra megy:)

Szóval szerintem próbáld meg magad lekötni mindenfélével: ismerkedj, keress egy új hobbit, olvass, filmezz, menj el kirándulni vagy a barátokkal szórakozni, suli (ha van)...

Számomra az a legjobb, ha minél kevesebbet vagyok egyedül, mert annál kevesebb az esélye, hogy eszembe jut.

Sőt mi több, olyan tanácsot is kaptam már, hogy a legjobb út arra hogy elfelejtsem az illetőt az, ha megutálom. Nos, ebben nem tudok nyilatkozni, de elhiszem, hogy van, akinek ez a módszer is bejött (egyébként én is jóúton vagyok hogy megutáljam a volt barátomat amióta megtudtam, hogy most egy másik lánnyal jár az osztályból - megjegyzem, mi is osztálytársak vagyunk - szóval nem elég, hogy egész nyáron szenvedtem miatta, most még nézhetem is őt az új barátnőjével nap mint nap...)

Jobbulást, remélem sikerül kiheverned és mihamarabb találsz valaki mást, aki jobban meg fog becsülni:)

20L

2010. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak ő rajta múlik a boldogság, csak ő volt az egyetlen aki úgy fogadott el ahogy vagyok és aki mellett megtudtam nyílni.mert sajnos picit zárkózottabb vagyok és most megint nem tudok bízni senkiben.próbáltam lefoglalni magam az elmúlt 3 hónapban.elmentem buliba,meccsekre,túlóráztam a melóban,bicikli rengeteg film, keresztrejtvény,zene de egy idő után elmegy a kedvem az egésztől mert nem vele vagyok.
2010. okt. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!