Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők miért nem tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért nem tesznek ki fotót facebookra az élettársukról?

Figyelt kérdés
jan. 7. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

1. Normális nők


2. A párjuk nem normális


3. Szégyenlik a párjukat


4. Lehet nincs is párja


5. Sűrűn vált kapcsolatot, és feltűnő lenne, ha minden második hónapban más palival lenne.


6. Személyiségi okok (:DDD)

jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek? Én kb 3 évente cserélem a fotómat, hogy nagyjából pariban legyen az aktuális kinézetemmel, és azért ne egy kislány nézzen vissza az emberre, ha megnézi a profilomat. Ezen túl nem posztolok / írok ki semmit. Aki kíváncsi rám, az úgyis napirenden van az életemmel, a többi embert meg úgysem érdekli.
jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még magamról se teszek ki és azért, mert nem élem különböző platformokon az életem, egyáltalán nem vonz, hogy likeokat kapjak, vagy kommenteket milyen cukik vagyunk. Lehet én vagyok lemaradva, de akkor is így érzem.
jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Magamról sem teszek
jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Facebook a 60+-osok fóruma, ott egy rajzfilm karakter van kinn nekem profilképként.
jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Faszbúkon talán kötelező beszámolni as magánéletedről?
jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegen embereknek semmi köze hozzá+személyiségi jogok+nem kirakat. Az intimitáshoz meg hozzá tartozik, hogy óvód és véded a zárt, szűk körödet és nem teszed ki semmiféle jöttmentnek, hogy bámulgassa.
jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert a parjuk NEM AKAR szerepelni a masik Facebook oldalan sem. Ennyi.
jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
problééémááák
jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve posztoltam utoljára, azelőtt meg 2 évvel előtte.

Nem szeretem kiteregetni az életemet. Pl nyaralást, végén még betörnek. Ünnepek, szülinapok... akkor illene a gyerekeket is, de őket elvből nem teszem ki, szóval inkább leszoktam az egész posztolásról.

jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!