Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ragaszkodnak a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodnak a nők az olyan élettársukhoz/férjükhöz, akinek a sör/foci stb. fontosabb, mint a feleségük/nőjük?

Figyelt kérdés
Miért az internetre járnak különböző oldalakra egót növelni a nők ahelyett, hogy otthagynák az őket hanyagoló "párjukat", és új életet kezdenének? Mi tartja a nőket az ilyen férfiak mellett sok éven keresztül? Miért az ilyen férfiakhoz vonzódnak a nők, mi a vonzó abban, hogy a férfi tesz magasról rájuk? Belegondolok abba, hogy engem a barátnőm le se tojna kb. én biztos, hogy nem maradnék ilyen nő mellett sokáig.

2019. nov. 23. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy nagyon jó kérdés! :D Én pont emiatt szakítottam nemrég.
2019. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azért mert aki sörözik, focizni jár, vagy focit néz, az pl falun benne van a pörgésben, társadalmi életet és valamilyen szinten, és van egy kicsi "kapcsolati tőkéje", haverjai akikre elvileg számíthat az életben(számíthatnak rájuk a csajjal együtt). Igaz ez nem mindig így működik, de néha tényleg a barátságos, szociális emberek szoktak sörözni focit nézni.
2019. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi tartja mellette? Félelem, anyagi kiszolgáltatottság, közös gyerek, lakáshitel, CSOK.

Ha ez nem elég, akkor ott az általános társadalmi megvetés az elhagyott, elvált nők felé, amit tizszerezz meg, ha van gyerek. Itt is minden ku.rvának elmondja mindenki, aki csak az alfának tartotta oda a pi.csáját, de a bétával akarja felneveltetni. Ez az általános megítélése, csak utcán nem köpik a képedbe.

Vagy sokakat csak az, hogy nem akarja elhinni, hogy soha nem lesz olyan kedves és figyelmes, mint az elején. Nem így szokták ám a pasik se kezdeni, hogy gyere fel a lakásomra, les2ophatsz, aztán menjél mosogatni, és vásárolj be a vacsorához.

2019. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Közös gyerek, közös hitel, apa jó fizetése, megszokás.
2019. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Nincs olyan hogy a sör, foci fontosabb lenne mint a nőjük. :D

De azért ne várjuk már el 10-20 év után is hogy úgy csináljon a pasink, férjünk mintha életében először látna nőt. :D

Azért néha én is belefeledkezem a dolgaimba. Mégsem jelenti azt, hogy az fontosabb lenne. Istenem dilettánsok gyülekezete ez? Ha épp főzök akkor az azt jelenti hogy a főzés fontosabb?

Ha egy férfi meccset néz, nem nem vagyok annyira gyerekes, hogy azt gondoljam neki ez a világ legfontosabb dolga. Ha mégis, akkor tudtam róla. Utólag meg amnéziást játszani a játszmák netovábbja. :D

2019. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem ragaszkodnak hozzájuk csak velük élnek.

A szeretőim nagy része ilyen házasságban él.

Hétvégi éjszakai horgászat, az asszony meg az ágyamban. Vagy meccsre megy addig az asszony nálam "batátnőzik". És még folytathatnám.

2019. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
6 addig jó amíg ilyen férjek vannak.
2019. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
4-es leírta a lényeget.
2019. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz egy két válaszoló, aki próbálja bizonygatni, hogy nincs ezekkel a "kapcsolatokkal" semmi baj... Ha valóban nem lenne semmi baj, akkor ezek a nők nem járkálnának pl facebookra társkereső csoportokba fényezni az egójukat, mert megkapnák a figyelmet a férjüktől, de mivel nem kapják meg, ezért kell nekik a facebook, meg az insta stb...
2019. nov. 23. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt én túl sokáig nem viselném el.

Ahhoz túl nagy az egóm.

2019. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!