Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Néztük a tv-t, és elkezdtem neki beszélni valamiről, amit a tv-ben néztünk, és erre azt mondta mit dumálok állandóan, nem is lehet tőlem hallani a tvt. Előtte nem is beszéltem semmiről, csak megjegyzést tettem egy olyan dologról, amit a tv-ben láttunk.
jan. 7. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
És ezért szakítani akarsz?
jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagyon megharagudtam rá. Nagyon csúnyán rám kiabált.
jan. 7. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És most vadidegenektol kérdezed, hogy szakits-e a barátoddal?
jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mi mondjuk meg neked? Ha neked nem fér bele, akkor szakíts. Ha belefér, akkor ne szakíts.
jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem áll valami combos lábakon ez a kapcsolat.


amúgy meg nem kiabálunk másokkal ez alap párod elég bunkó, van még valami a rovásán?

jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát lehet én vagyok fura, de ezerszer inkább beszélnék bármiről a csajommal mint azt a szar unalmas tv-t nézzem.
jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Sokan nem birják ha tv kozben beszelnek. Ez nekem is feltunt. Nem tudnak kétfelé figyelni. Vannak olyanok akik siman beszelgetnek is, másoknál meg csendben kell lenni film alatt.
jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Örülj neki, hogy nem kaptál egy maflást. Amikor tévézik az urad és parancsolód, olyankor nem pofázunk bele. Ott a pont, ez a mukopront🤣
jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát figyelj az én bántalmazó exem is ilyen volt az elején.. ez szerintem ilyen előjel volt tőle, de nem akart meghallgatni, rámrivallt hogy mit pofázok” és én sem egy nagykaliberű valamit mondtam, hanem valami csillárdíszt meséltem el kemény 2 mondatban, szóval én azt mondom ez a reakció elég nagy intőjel volt tőle.
jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, úgy látom ebben a kapcsolatban más bibi is lesz mint ez az egyetlen eset... "hatalmas" lehet köztetek a megértés és a harmónia.
jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!