Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre többet iszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre többet iszik, nem lehet vele beszélni, kezdem megunni. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve vagyunk együtt, az elején is volt hogy elment a haverjaival és buliztak,részegen jött haza, minden hétvégét a kocsmázással, haverozással töltött,én meguntam és szakítottunk.Egy pár hét múlva visszakönyörögte magát, megbocsájtottam neki, kibékültünk, le is tette a piát, csak velem foglalkoztoo, minden jó volt.De csak 5hónapig bírta igy, utána megint elkezdett a heverokkal járkálni, és most két hónapja már megint rendszeresen iszik,minden hétvége erről szól miközben én még a barátnőmhöz se mehetek le mert veszekszik és mindennek lehord,azt mondja biztos van valakim és hozzá megyek, holott senkim sincs.Minden hétvégém arról szól hogy otthon ülök és várom hogy mikor mászik haza, nem merek elmenni szórakozni se mert lejárat hogy mindenki tudja hogy részeg folyton, már egy pár barátnőm el is fordult tőlem(egy-kettő igaz még maradt)mert hülyének tartanak amiért vele vagyok még mindig.Belefáradtam a sok csalódásba, szeretnék élni és szeretni ahogy egy fiatal huszonéveshez illik, szeretném szeretni de egyre csak azt kapom töle hogy bűzlik a pofája a piától, nem engedi hogy segítsek neki, nem lehet beszélni sem vele hetek óta.Már hetek óta van hogy haza sem jön, a szilvesztert is máshol töltötte,karácsonykor is kocsmázott.Szeretem sajnos de egyre távolabb érzem magam, nem tudom mit tegyek, ha elmennék talán az lenen a legjobb de akkor még rosszabb lenne mert úgy érezném hogy cserben hagytam, nem értem ha egyszer le tudta tenni akkor miért nem teszi le ismét?Ha most elhagyom többé nem fogom újrakezdeni,nincs több esélye.

Szerintetek mit tegyek, várjak még vagy hagyjam a fenébe?


2008. jan. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint egy pillanatig sem várnék. Ez a kapcsolat megöl téged. Lehet, hogy ideig-óráig jó, de sajnos tény, hogy kevés olyan piás van, aki tényleg le tud állni...
2008. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

hogy őszinte legyek én már rág otthagytam volna. Sőt mikor először otthagytad a helyedben nem engedtem volna vissza! Sokkal jobbat érdemelsz. Fiatal vagy, sokkal jobb pasit találsz nála majd! Elhiszem, hogy nehéz, de hidd el ez csak sokkal rosszabb lesz! Gondolj bele, mi lenne ha majd jönne a baba? Azt akarod, hogy elrontsa az életed? Lehet kemény vagyok, de én akkor is azt mondom minél előbb hagyd ott! Teljesen megaláz, így ahogy leírtad. Sűrgősen kezdj új életet, de NÉLKÜLE!!!

Sok szerencsét!

2008. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csak egyet érteni tudok

nem érdemel meg téged!!!

2008. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod sok ember csak akkor fog megváltozni, ha otthagyja a másik. Engedd el őt, ha jót akarsz mindkettőtöknek.
2008. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia!Én is ebben a se vele,se nélküle cipőben jártam kb.7 éven keresztül.Szakítottunk,kibékültünk,majd össze is házasodtunk.Az esküvőn még nem vettem észre,hogy csak én vagyok boldog-a családom meg iszonyúan félett.1 év sem kellett ezután,hogy tökéletesen kiboruljak,összetörjek.Elkezdett kinyílni a szemem,a huszonévesek életét kezdtem élni,a maradék baráti köröm tartotta bennem az erőt.Ennek az lett a vége,hogy egy szép este úgy megvert,mert mi jogon merek én bármit is hangoztatni,hogy majdnem ottmaradtam.Persze,akkor is részeg volt.Akkor adtam be a válást és soha nem engedtem vissza,mert persze ostromolt ezerrel a "szerelmével".Hihetetlen,de nehéz volt.Marha nehezen álltam fel lelkileg,emberileg,de ma már olyan,mint egy régi film...Akkoriban jött segítségemre egy jó barátom,akivel azóta a babát tervezzük.Üzim lényege:legyen erőd lépni,egyszer az életben TE legyél a fontos magadnak(megéri),és merj segítséget kérni bárkitől,aki még melletted maradt,hidd el,akkor mindenki,aki számít,ott lesz,hogy segítsen!
2008. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

tökéletesen igazuk van, merj lépni és ha egy lépést teszel a változás felé a változás kettőt tesz feléd..és kapsz segitséget.

ne is reménykedj, hogy megváltozik és más lesz ez az ember, igaz vannak csodák, de szerintem ez itt és most nem az a helyzet. Ha a statisztikát nézem 100-1 ha jobb irányba fordul, lehetne tiéd az 1, de kétséges.

Térj jobb belátásra, kérj barátoktól, vagy szüleidtől támogatást, hogy ha elgyengülnél vagy meginognál és vissza akarod fogadni erősitsenek meg abban, hogy te ezt nem akarod!

erőt és kitartást!

bizz a felsőbb erőben, kérj segitséget!

2008. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj csak bele, milyen életed lenne mellette, ha már most unod. Arról ne is beszéljünk, milyen apja lenne ez a gyerekeiteknek? Vagy még az anyaság örömeiről is lemondanál érte?? Hát sajnos én pesszimista vagyok. Nem igazán tudom elképzelni hogy majd csak úgy hipp-hopp megjavul, csodás férj és csodás apa lesz belőle. Inkább azt gondolom, a pénzedet elissza majd, téged meg a gyerekeket pedig ver ha épp olyan a kedve.


Szerintem MENEKÜLJ amíg teherbe nem esel tőle.

2008. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5/7 2008-01-07 23:24  Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


Minek mentél hozzá ha tudtad milyen?nem tudom az ilyEt sajnálni...

2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!