Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők el tudnák fogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők el tudnák fogadni, hogy egy jól működő párkapcsolatban/házasságban a férfi nem sokkal a szülés után biztonsági okokból apasági vizsgálatot akar csináltatni?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy egy nő számára ez döbbenetes kérés, hiszen arra utal, hogy nincs bizalmi kapcsolat. Azt várja el, hogy a férfi higgyen neki, mert ő sosem adott okot arra, hogy megcsalta. Hát igen, a hit. Nem tagadom, hogy a hitnek fontos jelentősége van a mindennapi életben. Hinni kell a céljainkban is. Mégis azt gondolom, hogy ha valamiről bizonyosságot szerezhetünk, akkor szerezzük azt meg.


Annak idején olvastam Louann Brizendine "A női agy" című könyvét. Már nem emlékszem pontosan a részletekre, ezért elnézést ha valamit rosszul mondok, de különös dolgok voltak benne.

A szerző - nőként! - egy külön alfejezetben ír a női hűtlenségről. Szerinte a nők olyanolyan arányban hűtlenek mint a férfiak. A megcsalások idejét a menstruációs ciklus környékére teszi. Idéz egy tudományos adatot is, amely szerint a kutatásban részt vevők közt egy érdekes eredmény jött ki: a férfiak 10%-ának genetikailag semmi köze ahhoz a gyerekhez, akit nevelnek. Etikai okokból a kutatók ha jól emlékszem nem közölték ezt az apákkal, szóval vannak férfiak, akik talán a mai napig nem tudják, hogy fel lettek szarvazva.


A fentiek alapján a nők el tudnák-e fogadni ha a párjuk/férjük előállna azzal az ötlettel, hogy apasági vizsgálatot akar csináltatni, mert biztosra akar menni? Akkor is, ha a nő nem adott okot a megcsalásra


jan. 11. 16:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/162 A kérdező kommentje:

a mi önző génjeik* tovább adódjanak a következő generációba.

A többi másodlagos.


*utalás Richard Dawkins: Az önző gén című könyvére

jan. 11. 22:54
 82/162 anonim ***** válasza:
35%
N, azt mondjuk tényleg ajánlom, hogy tanulj biológiát. Nem feltétlenül kell várni a jövőre, elkezdheted most is. Rád fér.
jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/162 anonim ***** válasza:
44%
Nekem már van gyerekem, az arcvonásai pont olyanok, mint az apukájáé, és nem éppen szabvány. Már a 4D-s ultrahangon is kivehető volt. Ettől függetlenül sem jutott volna eszébe ilyen megalázó marhaság, ebben egészen biztos vagyok. Nem kötelező olyanoknak együtt gyereket vállalni, akik nem bíznak kölcsönösen egymásban. Lesz.rom, hogy más pároknál mi van, bocsi, ez még nem ok a DNS-tesztre.
jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/162 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, vélhetően azért feltételezik itt páran, hgoy soha nem volt még párkapcsolatod, mert ha lett volna, eszedbe sem jutna, hogy egy jól működő párkapcsolatban ez egyáltalán felmerülhet. Bár oké, az, hgoy volt párkapcsolatod, nem jelenti azt, hgoy jól működő párkapcsolatod is volt, ez jogos.


Csak mert az, hogy ez felmerül, egyértelmű jele annak, hogy nem működik jól a párkapcsolat.


Ez a "Vn melegvíz, csak hideg" esete. Jó a párkapcsolat, csak esélyt látok rá, hog ynem.

jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/162 A kérdező kommentje:

#84


Olyan dolgokra, amik meghatározzák az életem, és amik bizonyíthatóak, bizonyítékot kérek. Egy nő esetében 100% a valószínűsége annak, hogy ő az apa, ellenben a férfi csak elhiszi, vagyis a férfitól azt kérik, hogy higgye el. Egy bolonddal meg bármit el lehet hitetni, és az általam idézett kutatás is mutatja, el is hitetik.

A jól működő párkapcsolat is ki tudja hány esetben csak egy illúzió. Elmeséltem az exem munkatársnőjének a történetét fent. Menyasszony volt, m

jan. 11. 23:35
 86/162 A kérdező kommentje:

mégis félrelépett.

Ennek ellenére tele volt az egész Facebook a vőlegényével való közös fotókkal. Ha azt a pacákot megkérdeztük volna, hogy "jól működik a párkapcsolatod?" Valszeg azt felelte volna, hogy "igen".

Szegény ördög nem tudott arról, hogy csak azért készülhet a házasságra, a menyasszonya a mások hapsinak csak egy éjszakára kellett. Ráadásul még az országból is lelépett.

jan. 11. 23:39
 87/162 A kérdező kommentje:
*Egy nő esetében 100% a valószínűsége annak, hogy ő az anya
jan. 11. 23:39
 88/162 anonim ***** válasza:
32%

Nézd, ha így állsz hozzá, akkor indokolt lenne jeladót rászerelned az asszonyra, elvégre az is hit alapú, hogy megkérdezed hol járt és az igazat mondja.

Hisz a kapcoslatod is meghatározza az életed.


De mondjuk abból is látszik a tapasztalatlanságod, hogy ezt az egész gyerekcsináls dolgot nem vágod. Az esetek többségében konkrétan meg lehet mondani mikor fogant a gyerek. De abból kiindulva, hogy "a menstruációs ciklus környékén", te a női test működésével sem vagy tisztában.

úgy tényleg rohadt nehéz.

jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/162 anonim ***** válasza:
53%

Van gyerekem és nem mentem volna bele. Azt hiszem szakítottam is volna ha ilyen felmerül.

Mármint bszki ez kemény dolog. Én vállaltam hogy hányok 9 hónapig, kiszáradok, éhezek, semmi nem marad meg bennem. Mellette eljárok dolgozni (néha leszállok a buszról hányni) eljárok vizsgálatokra, fáj mindenem, nem kapok levegőt, nem tudok aludni, dagad mindenem, iszonyatos hormonális érzelem-ingadozásaim vannak, tiszta pattanás a fejem, abnormálisan szőrösödik a hasam. Aztán szülök, annyi orvos nyúlkál belém hogy kórházat nyithatnék a puncimban, kitolok egy gyereket a testemből, a fájdalom leírhatatlan, közben elnyisszantják majd összevarrják a gátamat. Utána hetekig vérzek, nem tudok ülni, sírok ha tükörbe nézek mert lóg a hasam, a puncim olyan még hónapokig mint egy széttrancsírozott almáspite, a vágás helye pedig évek után is érződik szex közben. Az első szex meg olyan mintha szét akarnék szakadni, nem akarom elhinni hogy ez tényleg ennyire kell fájjon, pedig igen, ez van. Még hónapokig fáj, de egyre kevésbé legalább. A mellem feszül, fáj és csöpög, sehova nem tudok úgy menni hogy ne azon stresszeljek hogy nem áztam-e át alul a vértől vagy felül az anyatejtől. És már megint iszonyat érzelem-ingadozásaim vannak, jön a baby bluse, egy rakat undorító szarnak érzem magam hetekig minden egyes másodpercben. Aztán az élet lassan beáll, jön a nem alvás, a zombi-üzemmód, magamra nincs időm, a gyerek 0-24 órás munka ahol örülök ha kaja szünet jut néha, pár évig felejthetem is el a saját igényeimet.

És megéri. Mert megéri egy boldog családban lenni ahol szeretem a gyerekem és a férjem és ő is szeret minket. Ahol bízunk egymásban. Ott jó. Egy olyan férfinak minek vállaljam ezt be aki nem bízik bennem? Nem vagyok hülye, nem annyira jó buli ám ez a babázás hogy bármi áron bárkinek bevállaljam. Mellesleg én hogy bízzak meg benne hogy nem dug majd félre? Hogy bízzak abban, hogy ugyanúgy kívánja majd a megnyúlt melleimet és az összevarrt puncimat? Hogy bízzak benne hogy segíteni fog a gyerek körül nem csak a tökeit vakarja majd? Ha ő sem bízik bennem, akkor én miért tenném?

Az meg nekem nem érv hogy mit mond valami random író (nyilván kb ugyanolyan arányban hűtlen a két nem, miért amúgy mit gondolt hogy a férfiak más férfiakkal dugnak félre?), vagy béna kutatás ami amúgy érdekelne hogy hogyan keszült mert szakmabeliként nem látom át hogyan lehetne tudományos minőségű munkát csinálni ebben a témában (szerintem sehogy). Nem érdekel mi történt az ismerőseivel vagy mit látott a téveben. Én én vagyok, nem a szomszéd Mari es nem valami statisztikai adat. Ha nem bízik BENNEM, akkor nem muszáj ám belém lőnie a magjait és kitenni a lelkemet-testemet annak a sok szenvedésnek amit fent leírtam.

jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/162 anonim ***** válasza:
22%

#89, nagyon szép ez a mártír-eposz, csak néhány alapvető tényt ki tetszel hagyni:

1, a gyerekvállalásban ma csak a nőnek van tudatos döntése, mert hát 100%-os reverzibilis fogamzásgátlás még mindig nem létezik.

2, nagyon jól hangzik a "szülök neked gyereket" című bazári duma, csak hát ezzel szemben mind az esküvőt mind a gyerekvállalást a nők szokták pont kitaposni a férfiból, akiknek ÁTLAGBAN jóval kevésbé számít hogy szül-e gyereket a nő, mint magának a nőnek.

3, egy nő nem azzal tud kiszúrni egy férfival, ha nem szül neki gyereket, hanem azzal, ha szül egy férfi által nem kívánt vagy nem a férfitól származó gyereket, amjd évtizedekig eltartatja a férfival.

4, ha a nő besértődik a DNS teszten és elválik, azon azért pár hónap alatt túl lehet esni, és normálisabb társat találni... azon, ha a DNS teszt híjján a férfi 20+ évig fizetheti a gyermektarhát amikor nem is kellene neki, na azon 20+ év alatt lehet túlesni... utóbbi a jóval nagyobb kár... tehát válás esetén szerintem alapvető hiba és lúzerség nem ragaszkodni a DNS teszthez... ugyanis akkor már veszteni nem lehet rajta semmit, viszont adott esetben hatalmasat lehet nyerni...

jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!