Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők el tudnák fogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők el tudnák fogadni, hogy egy jól működő párkapcsolatban/házasságban a férfi nem sokkal a szülés után biztonsági okokból apasági vizsgálatot akar csináltatni?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy egy nő számára ez döbbenetes kérés, hiszen arra utal, hogy nincs bizalmi kapcsolat. Azt várja el, hogy a férfi higgyen neki, mert ő sosem adott okot arra, hogy megcsalta. Hát igen, a hit. Nem tagadom, hogy a hitnek fontos jelentősége van a mindennapi életben. Hinni kell a céljainkban is. Mégis azt gondolom, hogy ha valamiről bizonyosságot szerezhetünk, akkor szerezzük azt meg.


Annak idején olvastam Louann Brizendine "A női agy" című könyvét. Már nem emlékszem pontosan a részletekre, ezért elnézést ha valamit rosszul mondok, de különös dolgok voltak benne.

A szerző - nőként! - egy külön alfejezetben ír a női hűtlenségről. Szerinte a nők olyanolyan arányban hűtlenek mint a férfiak. A megcsalások idejét a menstruációs ciklus környékére teszi. Idéz egy tudományos adatot is, amely szerint a kutatásban részt vevők közt egy érdekes eredmény jött ki: a férfiak 10%-ának genetikailag semmi köze ahhoz a gyerekhez, akit nevelnek. Etikai okokból a kutatók ha jól emlékszem nem közölték ezt az apákkal, szóval vannak férfiak, akik talán a mai napig nem tudják, hogy fel lettek szarvazva.


A fentiek alapján a nők el tudnák-e fogadni ha a párjuk/férjük előállna azzal az ötlettel, hogy apasági vizsgálatot akar csináltatni, mert biztosra akar menni? Akkor is, ha a nő nem adott okot a megcsalásra


jan. 11. 16:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/162 anonim ***** válasza:
AB?
jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/162 anonim ***** válasza:
100%
50, így érthető, de nem a nyitott kapcsolat az általánosabb, így, nem árt kiemelni, ha te arról írsz. Egy olyan kapcsolatban, ahol a másokkal való szex okè, valóban fenn állhat egy besikerült gyerek, megcsalás nélkül is.
jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/162 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/162 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az AB?
jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/162 anonim ***** válasza:
66%
#52, a nyitott kapcsolat is más, én inkább a "nem teljesen zárt" jelzőt használnám, nem arról van szó, hogy bármelyikünk is keresné a külső kapcsolatot, pusztán arról, hogy egyikünk sem tartana "főbenjáró" bűnnek, szakító oknak valami alkalmi esetet. - de ezzel szerintem a legtöbben így vannak mondjuk 10+ éves kapcsolatban...
jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/162 anonim ***** válasza:
90%
#54, bocsi, nagyon fiatal lehetsz, ha nem ismered az "AB bizottság" szóösszetételt... természetesen abortusz
jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/162 anonim ***** válasza:
Szerinted.
jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/162 anonim ***** válasza:
56) 36 vagyok, nem tudom, mennyire fiatal neked. Azt hittem, AB vércsoport, és gondolkoztam, hogy lehet evidensen AB, és ki csináltat vércsoport elemzést, ha a DNS pontosabb. De akkor csak nem merted kiírni az abortuszt.
jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/162 anonim ***** válasza:
70%
Persze. De az eredmény mellé kap egy válási keresetet is. Vagy ő hogy akarja a hasonló hűségét, ilyen explicit és megalázó módon biztosítani?
jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/162 anonim ***** válasza:
100%
"De akkor csak nem merted kiírni az abortuszt." - nem tudok róla, hogy ilyen gyámoltalan lennék, a vonatkozó témában kb én vagyok a magzatvédők rémálma... egyszerűen az egészségügyben is dolgoztam, és ott ez a rövidítés abszolút általános, akár műtéti kiírásban, akár zárójelentésben akár ...
jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!