Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megkértem" a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkértem" a barátnőmet, hogy hanyagolja a szexi hálóingeket és ezzel megbántottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megjegyzem rendben van a szexuális életünk, nem kell feldobni, a napi 1-2 alkalom megvan, bevallása alapján neki is kielégítő.

Ilyen túl rövid, vékony, áttetsző, csipkés izéről beszélek. Meg akart lepni vele, de nem a kívánt hatást érte el. Ő arra gondolt, hogy nekem tetszeni fog, ha ő ilyenben alszik, és akkor reggel mennyivel jobban fog nekem tetszeni. Én meg hát megmondtam neki, hogy nagyon csinos, de azt felejtse el, hogy így alszik télen, meg fog fázni, másrészt meg nem éppen az jut eszembe, hogy hm, szeretném megvárni a reggelt, hanem pont az ellenkezője. Ő meg tök csalódott, hogy azt mondtam neki, hogy nem tetszik, pedig ő szerette volna, hogy reggelente is vonzónak találom. Pedig mondtam neki, hogy jól áll neki, gyönyörű, de ilyenek nélkül sokkal jobban tetszik reggelente. Sokkal jobban szeretem, ha a rózsaszín cipzásos pizsamájából hámozom ki reggel, megvan a maga "varázsa" a látványnak, és én sokkal jobban szeretem reggel, ha nem látok rögtön mindent


jan. 13. 02:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb mire kéred meg? főzzön rosszabbul? meh...
jan. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Miért nyominger a kérdező? Mindenkit más indít be..Mondd el őszintén mi indít be jobban, ha értelmes, akkor meg fogja érteni.
jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
7 attól, mert a legtöbb pasi bármire és bármitől beindul, attól még nem minden pasira ez a jellemző. Amúgy nő vagyok és attól, mert nyomingernek nevezel, nem fogom azért annak érezni magam. Én szeretek másképp is gondolkodni, mint az átlag.
jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Na kerdezo másoknak feláll a nagyis hálóingre is🤣
jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezo,futeni kene inkabb… ne feloltozve aludjon szegeny,mint egy csoves a menhelyen.
jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Jaj srác, ezt elcseszted. :D :)


Nem kellett volna ezt mondanod neki, ez egyszerre túlféltés, és ráadásul nem kívánatosnak tartottad, hanem még fel is öltözteted. 🤦‍♂️

jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tök jól gondolkodsz, nőként mondom.
jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#11 Nem mondtam olyat, hogy nem tartom kívánatosnak, pont azt mondtam neki, hogy így inkább egy második menet jut eszembe, nem az, hogy aludni szeretnék a szexi barátnőm mellett, hogy majd reggel...
jan. 13. 10:25
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy olyan jó, hogy idejött mindenki véleményt kifejteni, anélkül, hogy a kérdésre válaszolna. Az volt a kérdés, hogy mit tegyen, ha megbántotta a barátnőjét, nem az, hogy mit gondoltok az esetről.


Miért baj, amit a kérdező mondott? Pont azt mondta a barátnőjének, hogy kívánatos, és pont nem aludni szeretne a szexi barátnőjével, hanem 👉👌... Tulajdonképpen az volt a csaj célja, hogy tetszen a párjának, ami sikerült is, csak a csaj úgy gondolta, hogy majd reggelre jó lesz a szexi ruha, a kérdezőnek meg az jutott eszébe, hogy hát ő szívesebben elvenné azt a hálóinget még az este. Meg annyit mondott, hogy nem akarja, hogy megfázzon a csaj, meg hogy ő szereti, ha reggel ki kell csomagolni a csajt. Nem olyan csúnya dolog ez, mint itt beállítjátok. Különben is, nehogy már ne lehessen megbeszélni a saját párunkkal a preferenciáinkat.

jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj, hogy a barátnőd azt hiszi, hogy ha nem öltözik dögösen akkor már nem is tetszik neked. Az van belé nevelve, azt olvassa, hallja hogyha "nem ad magára" akkor nem fogod kívánni őt egyáltalán.

És míg így áll hozzá az egészhez addig te nem tudsz rajta segíteni.

Nem tudom szükséges lenne-e pszichológus a "belékódolt" gondolatok miatt és az abból eredő önbizalomhiányra.

Lehet elég lenne ha leülnél vele beszélgetni és tudatnád, hogy attól, hogy "kívánatosan" öltözik vagy se attól még kívánod mert szereted és, hogy próbáljon inkább arra koncentrálni, hogy milyen egyébként a kapcsolat köztetek, mi mindent éltetek át, mi mindent tettél meg érte és inkább abból "táplálkozni".

Ha nem történik változás és szerinte nem kell szakember akkor inkább szakítani kéne, mert bele fogsz fáradni, hogy bizonyítsd a szerelmed (kiszeretsz belőle) úgyis.

jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!