Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm ellenkezik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm ellenkezik, de végül kínkeservesen belemegy, akkor az is erőszak?

Figyelt kérdés
Mindig ugratom h most akkor berakom a fenekébe, erre mindig ellenkezni kezd, és nagyon élvezem. Amikor meg sokáig mondom neki ezt, akkor meg mindig azt mondja h jó akkor dugj seggbe, nem érdekel! Aztán tényleg nem ellenkezik, morcosan meg hisztizve, de mindig elterül én meg húzom le róla a ruhát :D ez én szerintem még nem erőszak, különben nem menne bele.

nov. 30. 21:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Ez még nem erőszak, de ha más partnered lesz, és nála is ezt eljátszod, akkor lehet egy idő után ugyan ezt a szöveget fogod hallani valamelyik börtön mosdójában.
nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Incelfantázia :D
nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
23%

Szia.

Természetesen nem, a nőknek nincs joguk, maximum arra, hogy nekünk pörköltet főzzenek.

Derűs napot kívánok!

Adri

nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
1%
Jo tag a pnaja..
nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Tehát belekényszeríted, mivel nem fogadod el a nemleges választ, nyomást gyakorolsz rá, és nem hagyod békén, amég rá nem bólint, tehát egy undorító féreg vagy
nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Mellesleg tényleg egy g*ci vagyok néha ez igaz, de olyan nevettetően tudja előadni magát sokszor h az már vicces. :D Különben is, akkor miért megy bele? Simán mondhatná azt is h nem akarom, de a vége mindig más, persze annyit még hozzátennék h nem engedte eddig 1-nél többször, tehát nem rendszeres, csak a piszkálódás néha, ami oda vissza megy. :D
nov. 30. 22:06
 7/37 anonim válasza:
0%
Kérdező! Szia
nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Nokent ..

Ha ezt tenned mar kivagtalak volna a francba ...

Leven ez eroszak kapcsolaton beluli eroszak... Ha feljelent siman boribe vagnak. Aztan ott majd neked mondta a 2m izomagy ...

nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

9-es


Ez elég csúnya elképzelés, ráadásul irreális. Nem kell ám ennyire hevesen reagálni a dologra, elvégre erőszakosan nem viselkedtem vele, nem fogtam le, nem ütöttem meg, nem kiabáltam vele.

nov. 30. 22:14
 10/37 anonim ***** válasza:
98%

#7

De hát mondja, csak azt te nem fogadod el, hanem addig szekálod amég megunja, és enged.


De szerintem csak trollkodsz

nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!