Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megkértem" a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkértem" a barátnőmet, hogy hanyagolja a szexi hálóingeket és ezzel megbántottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megjegyzem rendben van a szexuális életünk, nem kell feldobni, a napi 1-2 alkalom megvan, bevallása alapján neki is kielégítő.

Ilyen túl rövid, vékony, áttetsző, csipkés izéről beszélek. Meg akart lepni vele, de nem a kívánt hatást érte el. Ő arra gondolt, hogy nekem tetszeni fog, ha ő ilyenben alszik, és akkor reggel mennyivel jobban fog nekem tetszeni. Én meg hát megmondtam neki, hogy nagyon csinos, de azt felejtse el, hogy így alszik télen, meg fog fázni, másrészt meg nem éppen az jut eszembe, hogy hm, szeretném megvárni a reggelt, hanem pont az ellenkezője. Ő meg tök csalódott, hogy azt mondtam neki, hogy nem tetszik, pedig ő szerette volna, hogy reggelente is vonzónak találom. Pedig mondtam neki, hogy jól áll neki, gyönyörű, de ilyenek nélkül sokkal jobban tetszik reggelente. Sokkal jobban szeretem, ha a rózsaszín cipzásos pizsamájából hámozom ki reggel, megvan a maga "varázsa" a látványnak, és én sokkal jobban szeretem reggel, ha nem látok rögtön mindent


jan. 13. 02:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%
Hogy jut éjjel fél háromkor eszetekbe egy ilyen elmélkedés?:D
jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Szexszel (IS) akar megfogni pedig azzal nem lehet.
jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

de azt felejtse el, hogy így alszik télen, meg fog fázni - mondjuk ha ezt nekem mondtad volna, akkor nagyon kiröhöglek.


Semmi közöd hozzá, hogy a másik miben alszik, és pláne nincs jogod a felejtsd el, hogy ezt viseled - mondathoz.


Tudod, én miben alszom? Bugyi-top, mert MELEGEM VAN. Jééé, tél van, -5 fok, és jééé, a takaró alatt nem -5 fok van. De neked ez lehet újdonság :D

jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#10 Nem hinném, hogy önbizalomhiányos. Eddig nem csinált ilyeneket. Úgy tudatosan nem öltözött be direkt "kívánatosan", nem akarta eddig ilyenekkel felkelteni az érdeklődésemet. Mondjuk szükség sem volt rá, enélkül is odavagyok érte.

Nekem azt mondta, hogy onnan jött ez a hálóing ötlet, hogy egy barátnőjével voltak vásárolni, a csaj meg akarta lepni a párját, gondolta, hogy akkor majd ő is meglep engem, biztos tetszeni fog.

Egyébként tetszett, nem arról van szó, hogy nem. Csak nekem annyira fura, hogy miért akar szexin beöltözni alváshoz, közvetlenül úgy, hogy egy zuhanyzási idővel hamarabb már szexeltünk, és nem az a szándéka, hogy legyen egy második kör. Ha reggel szexelünk, akkor abból a szempontból mindegy, hogy miben alszik, nyilván nem menne el a kedvem csak azért mert beöltözött, de szerintem nem ez nem fontos. Úgyis le fogom vetkőztetni, ha pucér, akkor tök mindegy mi volt rajta előtte, emiatt inkább ne fázzon meg.

jan. 15. 21:17
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem a 10 vagyok, de egyetértek vele, mert úgy jön le, hogy nincs magával rendben a párod ha a barátnőire hallgat, ő velük "versenyzik" kopírozza őket.


"Ő meg tök csalódott, hogy azt mondtam neki, hogy nem tetszik, pedig ő szerette volna, hogy reggelente is vonzónak találom."


Nem egyenlő ezzel:



"Én meg hát megmondtam neki, hogy nagyon csinos, de azt felejtse el, hogy így alszik télen, meg fog fázni, másrészt meg nem éppen az jut eszembe, hogy hm, szeretném megvárni a reggelt, hanem pont az ellenkezője."


Ebből nekem az jut eszembe, hogy nem várod meg a reggelt hanem este szexelsz (és lehet reggel is).

Míg ő rögtön arra a következtetésre jutott, hogy nem tetszik neked pedig mondtad, hogy nem úgy van.

Ha nem bízik benned meg, abban amit mondasz neki (lehet ez más is előbb utóbb) akkor hogyan bizonyítod be neki, hogy nincs igaza? Neki állsz az ő elképzelése(i) szerint viselkedni? Nyugodtan. Akkor is lesz olyan dolog ami miatt nem fog benned megbízni.

Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz már rég megbeszélhetted volna vele az egészet. Nem úgy tűnik, hogy sor került rá (ha mégiscsak akkor bocsi). Nem más ötleteit, viselkedését kéne másolnia hanem veled megbeszélni micsoda tetszene, vagy ha ismer annyira abból következtetnie...

jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a mondat ötlött a szemembe, hogy "felejtse el". Én abban alszom, amiben akarok. Attól, mert tél van, fel nem vennék cipzáros pizsamát! Sőt, semmilyen pizsamát! A legjobb meztelenül aludni, és nem, attól még nem kell szexelni! Mi pl. szex nélkül is imádunk meztelenül vagy alig valamiben összebújva aludni!

De szerencsére nem az én párom vagy!

jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#16 Ez azért nem pont így hangzott el, és nem azért mondtam, mert nem aludhat abban, amiben akar. Szimplán tudom, hogy fázni fog úgy, mert elég fázós, a lakásban meg elég "érdekes" a fűtésünk. Amelyik fokozat szokott lenni, az estére pont kellemes neki a szokásos pizsamáihoz, nem fázik akkor se, ha lerugja a takarót. Az egyel nagyobb fokozat viszont túl meleg neki, akkor is, ha meztelenül alszik takaró nélkül, tehát fel fog ébredni többször, fáradt lesz másnap.
jan. 16. 10:56
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

#17 Akkor se dönts helyette. Ha fázik, majd felveszi a vastagabbat, nem ezt.

Nem tudom pontosan, mit mondtál, de egy nőnek igenis rosszul esik, ha kedveskedésre azt kapja, hogy: nem tetszik.

jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#18 De nem azt mondtam, hogy nem tetszik, hanem azt mondtam, hogy tetszik, csak nem szeretném, hogy megfázzon.
jan. 16. 11:25
 20/26 anonim ***** válasza:
56%

Mit jelent nálad az, hogy ""Megkértem"?

Lehet, hogy a szavakkal volt a baj?


Egyébként nagyon örülnék a helyedben, hogy a barátnőm még jobban akar nakam tetszeni.


A fűtésen ne spóroljatok, nem éri meg.

jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!