Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolati problema, mukodhet e ez igy szerintetek?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban vagyok a parommal. Habar irodai munkat vegzek, heti ketszer kotelezo bejarni. Nem ertek ezzel teljesen egyet, de ez van. Tobbszor is kijatszottam mar a rendszert, volt hogy az adott heten nem mentem be, mert a paromnal voltam vegig Pesten. Ma mondtam neki, hogy par napra hazajonnek hozza, mondta hogy ilyen rovid idore ne jojjek, csak ha hosszabban ott tudok maradni.


Lehetne igenyelni teljes home office-t, de az azzal jarna, hogz a teljes itteni eletem fel kellene mondanom, mert akkor havi egyszer mennek csak be a meetingre. Valahogy a parom nem erti meg, hogy a fonokom joindulstsn mulik, hogy eddig nem szolt azert, ha nem mentem be minden heten. Szeretem a paromat, de ez igy eleg bonyolult, hogy most ket hetente haza menjek. Masoknak hogy mukodik? 500 kmes tavolsagrol van szo.



jan. 13. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"mondta hogy ilyen rovid idore ne jojjek, csak ha hosszabban ott tudok maradni"

Ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli.

Távkapcsolatot akar továbbra is, nem örül, ha lát, teljesen fölöslegesen töröd magad, ő nem tenne meg ekkora utat érted. Jobb, ha nem számítasz rá komolyan.

jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem tudom, mit akar. Engem zavar ez a helyzet, most mar az o munkaja sem engedi meg, hogy itt legyen kint nalam, max egy hosszu hetvegere. Reméltem örül, ha pár napra meglátogatom, de neki csak az jó, ha min egy hetet vele töltök. Na meg nekem nem kell bejarnom az irodaba, nem rugnak ki olyan konnyen.
jan. 14. 00:08
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez így nem kapcsolat, és semerre se tart.
jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Távkapcsolat nem kapcsolat
jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mi a baja azzal, ha rövidebb időre mész... szerintem ha veled szeretne lenni, ennek nem kellene problémának lennie. A többi csak felesleges magyarázgatás.
jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazabol az, hogy egy hettel kesobb amugy is megyek.
jan. 14. 00:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most nagyon sok munkád lesz, és nem tudod megoldani, hogy menj. Most jöjjön ő. Várd meg, hogy akarjon látni és veled lenni, ha akarja, megoldja. Ha nem, akkor ne erőltesd rá magadat úgy, hogy csak te teszel a találkozásért.
jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Azert mondja hogy rovid idore ne, mert 500 km a tavolsag. Eletszerutlen utazni azert 1000 kmert hogy egyutt legyenek egy napot, vagy felet.

Ez teljesen logikus es ertheto.


Tavkapcsolat nem kapcsolat. Fiatal voltam es idealista, nekem is volt, de idovel ra kell jonni hogy egyszeruen nem mukidik

jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itt mondjuk 4 naprol lett volna szo, persze hetfotol online dolgoztam volna.
jan. 14. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:

500 km-en megy a problémázás? :(


Mi 1200 km-ről ingáztunk egymáshoz, háromhetente 2-3 napot. Nem sok, tény, de a semminél több, és félév után kiköltöztem hozzá.


Minden megoldható csak akarni kell mindkét! félnek.

jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!