Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élő párok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő párok, ti milyen gyakran és milyen formában tartjátok fenn a kommunikációt egymással a személyes találkozók közötti időszakban, amíg külön vagytok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 15:38
A kérdező szavazást indított:
naponta többször/sokszor, telefonhívással, videóhívással, üzenetváltással
naponta többször/sokszor, de csak üzenetekben
naponta egyszer-kétszer, telefonhívással, videóhívással, üzenetváltással
naponta egyszer-kétszer, de csak üzenetekben
1-2 naponta, telefonhívással, videóhívással, üzenetváltással
1-2 naponta, de csak üzenetekben
2-3 naponta, telefonhívással, videóhívással, üzenetváltással
2-3 naponta, de csak üzenetekben
mindezeknél ritkábban, telefonhívással, videóhívással, üzenetváltással
mindezeknél ritkábban, de csak üzenetekben
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk távkapcsolatban, de a párom sokszor van távol munka miatt napokig, hetekig. Minden nap kommunikálunk olyankor, napközben üzenetekben, este beszélünk legalább fél órát.
2023. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor távkapcsolatom volt, akkor naponta többször, de csak írásban, én örültem volna, hogy így, hogy ritkán talizunk, felhívott volna néha, de nem akart, mert érzelmi analfabéta volt. Én hívtam többször de sose örült. Egyszer oda kellett adnom a gépemet anyámnak és ez még az okostelefonok előtt volt, nem tudtam telóról netezni, ő meg full kiakadt, hogy most mi lesz így, mondjam meg anyámnak, hogy nem jöhet a géphez... nemhogy felhívott volna b+...


Akik távkapcsolatban nem beszélnek hívásban, videóhívásban és írásban is, azok nem tudom, hogy bírják...

2023. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mekkora távolléti időtartamtól számít egy kapcsolat távkapcsolatnak, de pl mi van, hogy napokig nem találkozunk, mert olyan a munkám. A leghosszabb 11 nap volt, hogy nem taliztunk, de tavaly volt olyan, hogy hónapokig heti egyszer láttuk egymást.

Naponta beszélünk telefonon és írunk egymásnak. Na nem örökké, hanem mondjuk reggel és este.

2023. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!