Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz..

A barátom és én 2honap múlva 2éve leszünk együtt. Vannak hullámvölgyek, de melyik kapcsolatba nincs ugyebár. Nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást. A probléma az hogy ebbe a (majdnem) 2évbe ugyan abba a városba SŐT! Elég közel lakunk egymáshoz kb gyalog 10perc. De viszont a szülei elfognak költözni egy nagyobb városra kb autóval 1-2órára innen.. és mivel nincs annyi pénze hogy azt a családi házat amiből elmennek fenn tudná tartani..ezért ő is megy velük.. és én nagyon szomorú vagyok ha tavkapcsolatba kell lenni mert nem hiszem hogy bírnám🥹🥺

Az egészbe a legrosszabb az hogy ha jobban belegondolok nem is tudom hogyan oldjuk meg a találkozást.. az anyja utál engem mert "elveszem az egyetlen fiát" és nem engedi meg hogy oda menjek.. én meg munkakereső vagyok még nem találtam munkát nincs arra pénzem hogy egy héten többször felvonatozzak😞 ő fog többször jönni de a jogsi miatt hogy meglegyen neki. Folyamat azt mondja hogy ne aggodjak nem lesz köztünk semmi gond. És a jogsit azért csinálja hogyha nékem is lesz munkahelyem és tudok elég pénzt keresni akkor ki tudnank menni ketten külföldre. De én olyan bizonytalan vagyok és tudom megha igaz is hogy így lesz meg így tervezi a dolgokat akkor is az legalább fél év..és addig sz@r lesz a kapcsolatunk?😞 Mondanám neki hogy költözzön oda a rokonához mert nagyon jóba van vele és szegény egyedül van mert az édesanyja meghalt. Legalább segíteni is tudna neki. Meg mégis csak családi ház..mert a panelt utálja. Nem tudom mi lesz köztünk. Vége lehet ezzel mindennek?🥺 Vagy meglehet ezt még oldani valahogy? Nagyon tanácstalan vagyok. Őt nem szeretném ezzel zaklatni mert azt hiszi hogy nem bízok bennünk..pedig de csak nekem ez az egész új és félek tőle😞

Mert rengeteg kapcsolat megy így tönkre. Főleg így hogy az anyja megtiltja hogy oda menjek😭

Én 19 párom 22



2023. okt. 31. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Ő miért nem költözik hozzád? Felnőtt ember. Egyáltalán nem muszáj neki velük mennie. Mi az, hogy nem tudja fenntartani a házat? A szülei csesznek rá a házra, vagy mi a csoda?
2023. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1 én is a szüleimmel élek panelba és hát..elég kicsi és nem igazán fér el 4 ember. Édesapám se tolerálná hogy kerülgetni meg takargatni kell magukat (pedig nagyon szereti a barátomat)

Hát nincs pénze arra hogy azt a házat amiből elköltöznek egyedül fenn tudná tartani hogy itt maradhasson.. mert neki most nincs bejelentett munkája mert szakmát meg jogsit szeretne csinálni és úgy nem tudja fenntartani stb

2023. okt. 31. 12:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bírd ki a félévet. Ha szeret és megbízol benne nem mehet tönkre a kapcsolat. De ha nem bízol benne akkor simán. Az anyja hiába rühell a fiú még mindig veled van és azon van, hogy együtt legyetek. Neked ez nem bizonyíték arra, hogy szeret?
2023. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 tudom hogy szeret csak nem szeretném ha megromlana a kapcsolat..mert kitudja..nem találkozunk nem olelkezunk, alszunk együtt stb..🙈😞
2023. okt. 31. 12:43
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem opció, hogy közösen kivesztek egy albit/szobát?
2023. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
És akkor mi van? Még inkább megerősíti a kapcsolatot, egymás iránti vágyat/szerelmet. :)
2023. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 nincs rá pénz😞
2023. okt. 31. 12:46
 8/24 A kérdező kommentje:

#6 jó lenne😞

De az elég gázos hogyha nincs kontakt 2ember között se szeretkezés se össze bújás se együtt alvás..

És két évig meg sülve főve együtt voltunk..

2023. okt. 31. 12:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek munkát és akkor összeköltözhettek. Ő azon van, te meg be vagy tojva. Te fogod szarba vinni a kapcsolatot ha nem fejezed ezt be! Szerelmes vagy, jó, de attól még nem kell együtt lógni folyamat. Honnan tudod hogy az együttélés majd nem tenné tönkre a kapcsolatot? Nem tudod. Miért függsz tőle ennyire? Ez a különlét most egy teszt hogy kitartottok-e egymás mellett és az összeköltözés is az lesz. Ha szeretitek egymást akkor nem ártana hinni egymásnak és a szerelem erősségében is...
2023. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
És ha mind a ketten munkát vállaltok és beköltözöl abba a házba, amit a pasi egyedül nem tud fenntartani? Azért 2 fizuból ha szűkösen is, de ki kell jönni kettőtöknek.
2023. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!