Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mindig hazugság jele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mindig hazugság jele, hogy rejtegeti előlem a telefonját?

Figyelt kérdés

A barátommal (44 F) majdnem egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején néhányszor hazugságon kaptam. Szembesítettem a dologgal és bevallotta, hogy hazudott. (még nem zárta le az előző kapcsolatát, amikor összejöttünk) Azóta már nálam lakik és az előző barátnője külföldre költözött.

Viszont a mai napig rejtegeti a telefonját. Ha megy zuhanyozni, viszi magával a fürdőbe vagy úgy teszi le az asztalra, hogy lefelé van fordítva a képernyő. Nem adja a kezembe, hogy megnézzek pl valamit a neten.

A volt barátnője időnként ír neki, néha látom a képernyőn, hogy felvillan a neve. De abban egyeztek meg a szakításkor, hogy továbbra is beszélgetnek és én ebbe bele is egyeztem. Nekem is van olyan exem, akivel váltunk néha egy egy üzenetet, szóval nem várom el, hogy ők ne álljanak többet szóba.

Szerintetek egy a telefon rejtegetés csak megszokás, vagy mindenképpen hazugságot jelez?


jan. 14. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Hallgasd meg, mindent elmond.

N 31

jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagy eséllyel hazugságot jelent.Valamit titkol előled …
jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
szerintem új telót vett nagyon drágán és nem akarja, h lásd mennyit költött rá.
jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha ennyire titkolózik, akkor titkol valamit. Mit nem lehet ezen érteni?

Eleve úgy kezdett bele, hogy hazudott neked, megcsalt az exével, illetve az exet veled. Mit mást vársz?

jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Az exet megcsalta veled és most téged csal az exszel! Én se értem, hogy mit vártál tőle, de komolyan. A szeretője voltál. Kutyából nem lesz szalonna.
jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de a pasidnál igen.
jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Jó úton haladsz afelé, hogy az egész véget érjen...

De kalitkába is rakhatod a csávót, és akkor biztos melletted marad....

Én inkább lépnék le egy paranoiás, gyanusítgatós nő mellől.

jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Nálatok igen, pontosan azt jelenti. De hát te ezt tudtad és önként vállaltad, amikor a hazugságai ellenére vele maradtál. Mit hittél, majd miattad megváltozik? Főle így, hogy engedélyt adtál arra, hogy hazudozzon neked? Hogy megmutattad, hogy nálad nincs következménye, mert egy lábtörlő vagy? Jó vicc.
jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ugye tudod, hogy az irónia?


A baratod rejteget valamit.

jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!