Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja furának a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja furának a barátnőm, hogy szeretem, ha megfésülhetem a haját? Ez valami ritka dolog?

Figyelt kérdés
Igazából nem zavarja, csak furcsának tartja. Pedig szerintem tök jó érzés megfésülni egy nyugodtabb pillanatban. Puha haja van, jó hozzáérni. Ráadásul meg tudom lepni váratlanul azzal, hogy megpuszilom a nyakát.
jan. 15. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen, nagyon fura XD De kinek mi..
jan. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is fura.
jan. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Olyan érzés kelt bennem mintha egy vmilyen mentális beteg ember babázna.
jan. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer ismerkedtem egy fiúval, akinek nagyon hosszú, szép, szögegyenes haja volt. Én is nagyon sokat fogdostam meg csodáltam (nem bánta), mert olyan különleges és szép volt. Azért is volt még különleges, mert még nem ismerkedtem hosszúhajú fiúval addig. Ez a tapasztalatom alapján nekem nem meglepő, hogy mások is szeretik a szép, hosszú hajat fogdosni vagy a te esetedben fésülni is, főleg ha ritkán van az ember hosszú haj közelében intim kapcsolatban, mint pl. én, hogy akkor először ismerkedtem hosszú hajúval, vagy pl. a férfiak, mert ők általában rövid hajúak, szóval nincsenek a hosszú haj fogdosásához szokva. Ezért gondolom a lányok, akik még nem ismerkedtek hosszúhajú fiúval, és hozzá vannak szokva a saját hosszú hajukhoz, nem igazán értik, hogy valakinek miért lehet különleges a hosszú haj és miért szereti fogdosni azt
jan. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagyis úgy értem szerintem megértik a lányok, hogyha elmagyarázod, hogy neked különleges és miért, de maguktól nem jönnének rá, mert annyira hozzá vannak szokva ahhoz, hogy hosszú hajuk van, hogy eszükbe se jut, hogy egy életében mindig rövid hajú embernek a hosszú haj tök érdekes lehet.
jan. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De szeretnek talalkozni vkivel csak ugy baratsagbol,aki fesulgeti 1-2 orat a hosszu hajam. Nem fetis,nem izgat. Csak jo erzes. Bp.

N

jan. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ritka dolog, én egyszer tapasztaltam ilyet férfitől, aki néhány randi után ezzel állt elő, és nagyon tetszett.
jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor megkértem a páromat, hogy fésülje meg a hajam, mert a hossza miatt hátul nem érem el normálisan. Szerintem semmi fura nincs ebben, ha magától szeretné, akkor sem tartanám annak.
jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasim, aki szerette fésülgetni a hajam. Furának találtam, pedig kellemes érzés. Aztán megemlítettem egy barátnőmnek és ő csodálkozott, hogy mi ebben a fura, őt is mindig fésülgeti a pasija. Lehet, megkérem a jelenlegi páromat is, mert tényleg kellemes érzés, fodrásznál is szeretem, amikor a hajammal babrál.
jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Leclerc ***** válasza:

Mert még nem tapasztalta meg, hogy van aki szeret a másikkal foglalkozni. És ezért újdonság.

Én is szívesen fésülném a barátnőmnek, ha lenne.

Ez egyszerű kedvesség.

jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!