Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy nem akart nyíltan szakítani a párod, ezért elérte, hogy te szakíts?

Figyelt kérdés
Mit csinált? Elérte? Hogy derült ki, hogy ez a célja?
jan. 15. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alattomosan olyan helyzetekbe sodort, hogy mondjam ki én.

Én nem sétáltam bele, szembefordítottam a tényekkel= miért vagy gyáva felvállalni, hogy provokálsz?

jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Akadt ilyen, fogjuk rà.


Lejàrt a kapcsolatunk szavatossàga, kivàrt még egy hónapfordulót (?!), majd "véletlen" kiderült, h amúgy màsfele is lógatja a sneclikét. Màrhogy magàt.


Egy kellemes csütörtöki délelőttön kiadtam az útjàt.

jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyenkor no érzelem, bunkózás, hárítás. Senki sem bírja ezt hosszú távon, nyilván elmegyek onnan, ahol nem szeretnek.
jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nálam mindig, csak fordítva
jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Leírom az én sztorimat.


A sráccal barátság extrákkal kapcsolat volt köztünk, de én többet kezdtem érezni, ő meg nem, én tovább akartam lépni, úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot, tudta is, hogy mit érzek. 3 hónapig nem beszéltünk, majd ő írt rám és lassan mindennapossá vált az, hogy éjszakába nyúlóan beszélgetünk és felidézzük a régi szép emlékeket. Én hívtam el talizni, meg akartam neki mondani, hogy még mindig ugyanazt érzem és ha ő is, akkor szeretnék vele együtt lenni. Azt mondta, hogy ő benne van, csak fél, hogy megbánt azzal, hogy nem tudja azt nyújtani, amit én szeretnék. Már itt is furcsán viselkedett, pl nem fogta meg a kezemet az utcán meg tartotta a távolságot. Utána 5 napig voltunk kapcsolatban, mert bár megbeszéltük, de nem úgy viselkedett. Magától nem írt rám, mindig én írtam, ő meg bunkó volt. Hívtam talizni, igent mondott, de lemondta. Bármiről próbáltam vele beszélni, mindig bunkózott. Nem tudtam hova tenni, nagyon elszomorodtam, úgyhogy csak próbáltam lenyelni ezeket, biztos rossz napjai vannak, mondta is, hogy baj van, de nem akarta elmondani, hogy mi. Rákérdeztem, mi és még én voltam a szemét, hogy miért kérdezem meg. Az ötödik napon csak azért akartam találkozni vele, hogy lezárjuk, mert nekem ez így nem jó. Azt mondta, hogy ő biztos nem megy ma sehova. Ezután a mondat után rögtön írtam neki, hogy oké, akkor tudunk most írásban beszélni, ide tud figyelni? Nem reagált, tíz perc múlva újra rákérdeztem és azt válaszolta, hogy "most nem vagyok otthon". Értitek, nem megy sehova, de nincs otthon. Úgyhogy leírtam neki, hogy ez nem fog működni. Na akkor hirtelen kedves lett velem és fél órát egyhuzamban végig írogattunk. Nagyon megértő volt és magát hibáztatta, hogy ő most mennyire megbántott engem, sajnálja, blablabla. Érdekes, hogy hirtelen tudott rám időt szakítani, most hogy szakítottam vele. Egyértelmű, hogy csak nem merte megmondani, hogy rohadtul nem akar tőlem semmit, max dugni, úgyhogy inkább rávett arra, hogy én dobjam ki, ő örül a fejének én meg szenvedek...

jan. 15. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de ti kapcsolatban sem voltatok
jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ja. Csak elhitette velem, hogy abban lehetünk. Csak kimondva volt. De előtte évekig ismertük egymást meg fél évig jártunk össze, tehát nem egy Tinder randi volt.
jan. 15. 15:25
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Luk, Babám.


Az voltál. Növessz némi agyat, mert ezt a dumát manapság illik nem bevenni.

jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt.
jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szemem előtt kavart egy kiscsajjal, oda is hozta rendszeresen hozzánk, osszejártak de úgy hogy én is ott voltam és gyakorlatilag nyilvánosan elhanyagolt azért cserébe mert nekem karrierista törekvéseim vannak elvileg
jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!