Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel masfel eve vagyok egyutt de szakitani szeretne mert volt egy ket dolog amin nem tudtam valtoztatni(negativitas es tulzott onbizalomhiany)es o ezzel nem egyezett mert o nem ilyen, eleg eltokeltnek tunik de hogyan tudnam visszakapni?

Figyelt kérdés
Igazabol a baj az h nem hisz nekem hogy tudnek valtozni

2020. nov. 8. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ha megváltozol.

De mivel itt is jelzést adtál arra hogy NEM AKARSZ! Jobb ha írsz egy szép búcsúbeszédet.

2020. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítás/változtatás nélkül senki sem hinne..
2020. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, felreertesz, egyaltalan nem adtam

Jelzest, igenis rajta vagyok a valtozasom csak fel h nem tart sokaig

2020. nov. 8. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy ezt nem lehet "csak úgy" megváltoztatni, évek keserű - és boldogságtól mentes - küzdelme kell hozzá és majd akkor évek után talán elérsz valamit. Talán.


Sajnos ez nem olyan, mint mondjuk ha nekiállsz edzeni akkor folyamatosan egyre nagyobb súlyokat emelsz vagy egyre többet tudsz futni vagy bármi, hanem sokáig semmi látszatja nem lesz. Úgyhogy ezt a kapcsolatodat már elfelejtheted, még akkor is, ha gőzerővel ezen dolgozol. De még ez sem olyan egyszerű, mert sokba kerül, illetve mindent ennek kell alárendelned és elég egy kicsit kiesni belőle, máris nem sikerült.

2020. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségeden, szokásaidon nemigen tudsz változtatni.
2020. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni nagyon nehéz és hosszú folyamat.Én elengedném és keresnék olyant aki elfogad olyannak amilyen vagyok.
2020. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!