Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet később megszeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blabla bala kérdése:

Lehet később megszeret, ha jelenleg nem hiszem,hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. Beszélgettem vele, meg igyekeztem kezdeményezni. Pl.ráírtam, ő válaszolt stb.De nem érzem,hogy kölcsönös lenne az érdeklődés. Nyilván nem kerül,mert nem is nyomultam,meg 100%ig nem tudattam vele, hogy bejön, bár nyilván sejtheti, de nem keresi a társaságomat túlzottan. Ilyenkor érdemes továbbra is sündörögni körülötte és igyekezni,hogy megtetszek neki, vagy felesleges, és inkább ne raboljam ezzel az időmet, hanem álljak tovább? Úgy kialakulhat jó kapcsolat, ha kezdetben a felek érzései nem kölcsönösek? Elhívni azért nem hívtam el sehová, mert ahogy említettem nem hiszem,hogy ő ugyanígy érez, és szerintem fixen offolna, és utána már végképp hagynám a dolgot.

jan. 16. 21:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
19
jan. 16. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem utalsz rá hogy te amúgy nem haverkodsz akkor nem fogja tudni..
jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze érdemes.

Legtutibb módszer, ha minden alkalommal, vidáman ráköszönsz, úgy hogy kimondod a nevét. Működik, próbáld ki.

Nem kell nyomulni.

El kezd lassan kötödni hozzád, aztán lehet vele beszélgetni.

Ha jól elvagytok, akkor is lehet kapcsolat, ha most még nem érez feléd semmit.


Legyél határozott, magabiztos.

Sportolj, hogy jól izmolt legyél. Egy átlagos srác, ha izmos, sokkal jobbak az esélyei.

Ne vegyél neki semmit, ne bókólj feleslegesen, mert le fog hányni.


Ne rinyálj, ne panaszkodj, ne legyél negatív, ne sajnáltasd magad, mert ezektől írtóznak a csajok.

jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem a ti korotokban még nem divat randizni elhivni a másikat. Inkább hívd el valami bulira, hogy menjen el veled. Vagy valahogy oldd meg hogy egy társaságban legyetek. Csipkelodj vele, keresd a társaságát, de ne nyomulj rá. Nevettesd meg, és ha ezek után is úgy érzed hogy nem érdeklődik irántad,akkor jobb elengedni. :)
jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Úgy kialakulhat jó kapcsolat, ha kezdetben a felek érzései nem kölcsönösek?"


Könnyebben, mint gondolnád.

jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De az a gond,hogy én már sokat beszéltem vele:(
jan. 16. 23:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj vele kevesebbet.

Ne legyél ragadós, mert akkor csak elüldözöd.


Van közös téma, vagy csak mondtad a magadét.


Azt tudtad, hogy az emberek szeretnek magukról beszélni, a legtöbb.


Kérdezz és halgasd figyelemmel.


Ha ezek közül semmi, akkor be foglalkozz vele.

jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Úgy van,hogy beszélgetunk, és úgy veszem észre,hogy ő is élvezi, de egyik pillanatról a másikra úgy tűnik, hogy már továbbálna. De múltkor pl pont ő szólított meg.

De nem hiszem,hogy valami nagy gond lenne azokkal amiket mondok, mert sok lány nagyon szívesen beszélget velem.

jan. 16. 23:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg küldtem neki egy érdekes videót pár hete, mondta,hogy majd megnézi, de azóta sem jelzett vissza, hogy mit gondol a videóról vagy valami. Ilyen ifjúsági alkalmon szoktunk találkozni, ami hetente van. Aztán egyszer kérdeztem,hogy jön e az a hetire, és bíztam abban,hogy majd kövi héten ő fogja megkérdezni,hogy én megyek e,de semmi
jan. 16. 23:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!