Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat elején ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat elején ez nagyon zavar, mit gondoltok? (N)

Figyelt kérdés

Olyan albérletben vagyok jelenleg, ahol ketten bérlünk egy nagyobb szobát barátnőmmel, így sajnos oda nem nagyon tudok pasival menni. Így marad barátomék lakása, de ő a szüleivel él.


Igazából kényelmi dolog az, ami zavar, nem zárható a fürdő és a wc kulcsra valamiért. Kérdeztem baratom, azt mondta, hogy régebben volt kulcs, csak eltört/elveszett. Szólnátok, megkérdeznétek emiatt pl. a szüleit?


Múltkor volt egy necces helyzet ami igazából beparáztatott. Elmentünk reggel baratommal tőlük mert barátomnak meccse volt, el szoktam kisérni és úgy volt utána még elmegyünk vásárolni és csak estefele megyünk haza. Igen ám csak végül a meccs után hazamentünk hozzájuk mert barátom kapott egy kisebb rúgást és pihenni akart. Nem volt még így otthon senki rajtunk kívül és elmentem nyugodtan wc-re. Hát persze hogy apuja közben ért haza, nyitva volt a wc ablak hallottam a kaput nyilni és ahogy bejött a kulcsra zart kinti ajtón azt gondolta nincs senki és jött volna be a wc-re, úgy kellett utolsó pillanatban lépteit meghallva kikiáltani hogy foglalt/bent vagyok/ne gyere már nem is emlékszem, de rettenetesen ciki volt. Azóta alig merek elmenni fürdeni vagy wc-re is...



jan. 17. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Bolhák és elefántok..



Mennyi egy átlagos zár?

5000 Ft?


Erted.. beszélsz barátoddal hogy zavar és megkéred, hogy csináltasson. Ennyit megtehet érted. Berakni a hülye is betudja a zárát.

jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát csak nem szeretnék mas lakásába rendezkedni...
jan. 17. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem rendezkedés.. ennyit megtehet érted ha komoly kapcsolatban vagytok.


Nekem szólnál, másnapra meg lenne oldva. Ez nem egy nagy dolog.

jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is volt hasonló szitu. Megkértem a barátomat, hogy szereljen egy riglit a WC ajtóra. Nem volt ebből probléma, a szülei is megértették a helyzetet. Ez nem renezkedés, egy náluk járó vendégnek is jól jöhet.
jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha ekkora sztársportoló, hogy meccsei vannak, nincs pénze egy zárra, meg egy csavarhúzóra?
jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez alap lenne. Nagyon kellemetlen, ha az emberre rányitnak a wc-n vagy fürdés közben. Maguktól is meg kellene csinálni. Én megmondanám, hogy vagy lesz zár, vagy aviszontlátásra, nem jövök többet.
jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára akkor volt kulcs a wc ajtónkban, amikor 4 évesen bezártam magam, és rám kellett törni az ajtót, hogy kijussak.

Azóta sosem, pedig 48 vagyok és azóta 7 helyen laktam ha jól számolom.


Ha valaki kakálás közben rádnyit, az fél másodperc alatt rájön, hogy tévedett, és egy hangos bocs kiséretében visszacsukja az ajtót.

Gondolom a fürdőszobával is hasonló lehet a helyzet.


Ha meg attól félsz, hogy a leendó apósod majd jól lekukkol, akkor rossz családba próbálsz beházasodni.

jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rám fel másodpercre se nyisson rám senki kalálás kozben !
jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis "FOGLALT B+!" táblácskára sem telik?
jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8: Hát rám se...
jan. 17. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!