Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat elején nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat elején nektek hogy esne, ha a párotoknak a barátnőtök tetszene? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Csak pár hónapja vagyunk együtt,és most ismerkednek a baráti köreink is. A páromnak az egyik barátnőm nagyon tetszik,ezt mindig elmondja,de azt is,hogy én jobban... Hát nem tudom,nekem ez fura és rosszul esik.

Ti mit tennétek?


26L, 30F



2016. nov. 27. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit mond szó szerint?Mert lehet, hogy csak félreérted.Ha nem akkor dobd ki, lehúzza az önbizalmadat és a barátnődet is megutálod egy idő után.

Tapasztalat sajnos.

2016. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szó szerint azt,hogy csinos lány, de én jobban tetszem.

Nem lehet,hogy csak én fújom fel? :(

2016. nov. 27. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy magától mondja vagy te kérdezel rá.
2016. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omba ***** válasza:
Ha csinos, hát csinos... azért egy párkapcsolatban nem valami skálán kellene nyerned, szóval én nem mondogatnák túl sűrűn.
2016. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Magától,nem én kérdezek rá.
2016. nov. 27. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normalis. Par honap utan mar ilyesmi bukik ki belole? Meg ha ugyis van, létezik diszkrecio es annyit mond max, h jófej, kedves es ennyi. Meg hogy kerül szoba a barátnőd ilyen rövid idő alatt? Friss kapcsolatban kb csak a masik fel létezik. De ha köztetek ennyire nincs semmi érzelem tobb honap utan se kerdes, h egymást keresitek e?
2016. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kalap-kabát esete, úgyis tél van.
2016. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rosszul esne ha ilyen mondana a párom. Szerintem ez nem normális, hogy más lányok szépségéről beszél neked... Ha felhozná megint ezt a témát akkor én biztos belemennék jobban és kérdezgetnék róla, hogy kiderítsem mi is a szitu. Ha úgy érzem valóban nagyon bejön neki a barátnőm akkor lehet, hogy szakítanék a pasival..
2016. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Szakítanék valószínűleg, mert fennáll a veszély, hogy megcsalás legyen a vége ha más is tetszik neki.

18/L

2016. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!