Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oltári ciki egy friss kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári ciki egy friss kapcsolat elején, ha a nőnek nőgyógyászati problémája van?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vagyunk hivatalosan is együtt a barátommal. Sajnos úgy néz ki összeszedtem valamilyen fertőzést. Nődokihoz csak 1 hét múlvára kaptam időpontot. Nem tudom mit mondjak a barátomnak, ha legközelebb találkozunk, mivel nyilván így nem kellene szeretkeznünk. Felnőttek vagyunk mindketten (27, 30) és nem hiszem, hogy tőle kaptam el, mivel óvszerrel védekeztünk minden alkalommal.


Szóval a kérdésem, hogy ferdítsek, vagy mondjam meg nyíltan mi a helyzet...? Nem baromi ciki ez egy kapcsolat legelején? Férfiak, ti megértenétek, vagy inkább megundorodnátok a nőtől ilyen helyzetben?


2014. okt. 22. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy szedted össze a fertőzést. Mer ha mondjuk egy gangbag után értelemszerűen lennének kérdéseim.

De ha mondjuk egy uszodában (kvázi nem tehetsz róla van és kész) a minimum, hogy a párom mellett állok nem?

2014. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond el őszintén...sokkal rosszabb a hazugság vagy a titkolózás...főleg 2 hét után...
2014. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:

Hát egy normális ffi ezt sztem megérti...

Különben sem jó sztem semmit festéssel kezdeni. Jobban hiszek az őszinteségben.

2014. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem járok se uszodába, se nyilvános wc-re, és szexuális kapcsolatom sem volt igen hosszú ideje rajta kívül. Úgyhogy én is tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a probléma. Igazából arra is gondoltam, hogy talán az óvszer által kiváltott allergiás reakcióról van szó. Viszont latexmentesen használtunk, úgyhoyg tényleg fogalmam sincs mitől viszketek ott lent...
2014. okt. 22. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
2 hete vagytok egyutt es mar szexeltek? Mikor randiztatok?
2014. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobd be a gombas fertozest. A noknel gyakori betegseg. Es nem csak nemi uton terjed.
2014. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem erről szól. Semmi közöd más ember magánéletéhez. Ha a kérdésre nem tudsz érdemlegesen válaszolni, akkor ne írj.
2014. okt. 22. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
az őszinteség mindennél fontosabb! (viszketés az gomba lesz!)
2014. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#9


Sima gombát te is összeszedhetsz bármikor mondjuk a lábadra, de a farkadra is. Elég ha "rossz" wc deszkára ülsz rá, vagy tusolóban olyan padra amin egy fertőzött ült stb....


Szóval érdekes lesz ha összeszedsz így egy lábgombát és téged is mindenki leolt, hogy ügyelj a higiéniára.


lol

2014. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!