Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha napokig nem keres? 29N

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de ezer éve nem volt új kapcsolatom, nem randiztam, mert az előző párkapcsolatom 9 évig tartott.

Elkezdtem randizni, találkoztam valakivel, akivel több, mint fél éve vagyunk együtt távkapcsolatban (50 km). Minden hétvégén együtt vagyunk, és az elején még minden nap beszéltünk is egymással, de aztán fokozatosan csökkentek ezek a hét közbeni beszélgetések.. most ott tartunk, hogy 1-2 napig nem is beszélünk, többi napon 1-2 sort..

Tudni kell róla, hogy antiszociális, nem szeret emberekkel neten beszélgetni, a barátaival is csak pár havonta találkozik. Nem gondolom, hogy megcsalna, nem tudnám elképzelni róla.

A kérdés csupán annyi, hogy más is volt így, hogy a kapcsolat elején nem érdekelte napokig a másik?

Nekem hiányzik minden nap, de nem szeretnék ráakaszkodni, megértem, ha másnak több tér kell, csak nekem rosszul esik.

Ha felhozom neki, akkor megsértődik, hogy nem fogadom el úgy őt amilyen..

Az összeköltözés talán még korai, meg nem is opció, mert ő nem szeretne költözni a szülővárosából, nekem pedig stabil, jó fizető állásom van. Ő most éppen munkát keres, szóval anyagilag sem megoldható, hogy felmondjak.

Szerintetek csak kényelemből van velem vagy csak ennyire magának való?



jan. 17. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezeket a sztorikat ti kitaláljátok, vagy tényleg ennyi töketlen ember van?
jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Azért van veled, mert így minden hétvégén tud szexelni.
jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ez nem párkapcsolat.
jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
30 évesen távkapcsolat? Mondjuk 50km. semmi, kocsival 40 perc, ennyit utazom Budapesten belül a munkahelyemre, naponta.
jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez halott kapcsolat
jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel ne mondj ha munkája is lesz, ne legyél hülye....
jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam az se jó pont ha ismerkedés alatt nem beszélünk mindennap, de egy párkapcsolatban ha 24 óráig nem ír akkor nálam végleg elvágta magát. Volt ilyen exem. Sosem írt magától, nekem is csak több óra múlva válaszolt, vagy fél nap múlva. Egyszer kipróbáltam, hogy nem írok neki. Ő sem írt. Másfél nap múlva én írtam hogy mégis miért nem érdeklem, ő meg csak nézett hogy mi a bajom. Ki is dobtam, nem is vártam meg hogy talizzunk mert ugye ha nem beszélünk akkor talit se beszélhetünk meg.


Szerintem ez elfogadhatatlan, mert mindenkinek ott a net a zsebében és lehetetlen, hogy egy vagy két napig ne tudjon írni. Nem szeret. Dugni jó vagy néha de nem szeret.

jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Csak egy gec*zsák vagy.
jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Közöttünk 400 km volt.

Nem volt olyan nap, hogy ne beszéljünk egymással. Mégha nagyon sűrű is volt a nap, akkor is szántunk egymásra minimum 20 percet. Ha valaki komolyan gondolja nem nagyon tud 1 2 napot kibírni a másik nélkül

jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
... mai világban már nem drága egy videó hívás sem.
jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!