Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha napokig nem keres? 29N

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de ezer éve nem volt új kapcsolatom, nem randiztam, mert az előző párkapcsolatom 9 évig tartott.

Elkezdtem randizni, találkoztam valakivel, akivel több, mint fél éve vagyunk együtt távkapcsolatban (50 km). Minden hétvégén együtt vagyunk, és az elején még minden nap beszéltünk is egymással, de aztán fokozatosan csökkentek ezek a hét közbeni beszélgetések.. most ott tartunk, hogy 1-2 napig nem is beszélünk, többi napon 1-2 sort..

Tudni kell róla, hogy antiszociális, nem szeret emberekkel neten beszélgetni, a barátaival is csak pár havonta találkozik. Nem gondolom, hogy megcsalna, nem tudnám elképzelni róla.

A kérdés csupán annyi, hogy más is volt így, hogy a kapcsolat elején nem érdekelte napokig a másik?

Nekem hiányzik minden nap, de nem szeretnék ráakaszkodni, megértem, ha másnak több tér kell, csak nekem rosszul esik.

Ha felhozom neki, akkor megsértődik, hogy nem fogadom el úgy őt amilyen..

Az összeköltözés talán még korai, meg nem is opció, mert ő nem szeretne költözni a szülővárosából, nekem pedig stabil, jó fizető állásom van. Ő most éppen munkát keres, szóval anyagilag sem megoldható, hogy felmondjak.

Szerintetek csak kényelemből van velem vagy csak ennyire magának való?



jan. 17. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyival kiegészíteném a dolgokat, hogy biztosan nem a szex miatt csinálja, mert van, hogy inkább az összebújást választja egy filmmel, minthogy szexeljünk.

Ha ott vagyok órákig képesek vagyunk beszélgetni, akár egy éjszakán át.

Azt nem gondolom, hogy ne szeretne, nagyon sok mindent megtesz értem, ha baj van, rögtön jön, órákig képes szerelni az autómat sötétben, hóban, fagyban.. tényleg mindig számíthatok rá.

Most egy depressziós korszakát éli meg, ezért néha teljesen elzárkózik a külvilágtól, általában ilyenkor nem keres..


Tudom inkább egy mentálisan egészséges férfit kellene választanom, de most komolyan csak azért én is hagyjam őt cserben, mert éppen rossz passzban van?


Persze lehet, hogy csak iszonyú naiv vagyok, sőt biztosan..mindig a jót látom az emberekben..

jan. 18. 09:38
 12/14 A kérdező kommentje:
Plusz érdeklődő a családom irányában is.. eddig még nem éreztem idejét, hogy bemutassam őt, de ő szeretné.. ha nem gondolná komolyan, akkor minek akarna szülőkhöz menni?
jan. 18. 09:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy komolyan gondolja, az is lehet, hogy nem a szex miatt van veled, de hogy se nem szeret, se nem érdekled, az biztos. Minden nap keresne - írna, hívna.

Ez nulla, ez nem kapcsolat.

jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a szexpartneremre több időt szentelek mint ti egymásra. Csak mondom, hogy ez elég tré.
jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!