Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok már ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok már ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet áll elő rendszeresen, hogy ha a barátnőm valamit félreért, vagy valami nem úgy hangzik el, ahogy az neki tetszene akkor teljesen kiborul. Szándékosan nem írtam azt, hogy ha összeveszünk, mert nem kell veszekednünk.

Ráadásul annyira kiborul, hogy én köpni-nyelni nem tudok. Ő sír és olyanokat mond, hogy már magam sem tudok mitévő legyek. Például olyat, hogy egyszer mire hazaerek megöli magát, csak a családjára van tekintettel még (és most szépen fejeztem ki magam) vagy miért nem bírom már végre elhagyni inkább, hogy igazán boldog legyen.

Eddig mindig sikerült kibékülni napok múltán, de nem tudom ez az út mennyire járható és mennyire normálisak az ilyen kijelentések még akkor is ha épp ideges valaki.

Nem igazán tudok kihez fordulni, azért próbálok innen tanácsot kérni.



jan. 18. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Vidd pszichiáterhez. Kapcsold be a családját is. Súlyosan depressziós.


Én biztos, hogy menekülnék.

jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogd szaván, és lépj ki az életéből.
jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Idegileg nagyon zűrös a csaj.

Menekülj tőle, ilyen ember tönkre tesz téged is.

jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezen típusú kirohanások után általában hajlik a békülésre, de engem most már akkor is aggaszt, hogy így milyen élet elé nézek egy-egy vita, nézeteltérés után.
jan. 18. 11:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát neki szakember kellene...
jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"...miért nem bírom már végre elhagyni inkább, hogy igazán boldog legyen"


Ha te laksz nála akkor költözz el tőle!

Annyit tehetsz hogy szólsz a szüleinek hogy öngyilkossággal fenyeget. Ő meg menjen el pszichológushoz.

Elég rossz lehet már a kapcsolat ha az egyik fél már öngyilkosságról beszél.

Akkor már inkább szakítsatok ő meg gyógyuljon a pszichológusnál.

jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Nárcisztikus személyiség!


Fuss menekülj!

jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

"egyszer mire hazaérek megöli magát"


Ha ilyet mond akkor kb 100% eséllyel borítékolható az érzelmi zsarolás. Ha megpróbálsz kilépni a kapcsolatból akkor ugyan ezzel fog előállni és próbál majd maga mellett tartani vagy beállítani, hogy a te hibád az, ha esetleg kárt tesz magában. Nem szabad az érzelmi zsarolásnak teret adni!


Én első körben mindenképpen azt javasolnám, hogy beszélj erről a szüleivel és mond el nekik, hogy milyen állapotban van. A barátnődnek mindenképpen pszichológusra lenne szüksége. Ez a kapcsolat így fenntarthatatlan kategória.


Igazából ennyit tudsz tenni, hogy jelzed a családjának a bajt mielőtt kilépsz a kapcsolatból és onnantól megvan rá az esély, hogy kap szakszerű segítséget, hogy rendbe tudja magát hozni és későbbiekben ne csináljon mással ilyet.


Te pedig szimplán szüntesd meg vele a kommunikációt utána, hogy ne legyen semmi triggerelő esemény számára.


Lehet nem a legjobb tanács ez amit írtam, de én ezt tenném.


F

jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szóval akkor szerintetek ebből nincs kiút, hogy ez majd megváltozik esetleg valaminek a hatására?

Ha már nem egyszer fordult elő, akkor van esély arra is, hogy csak tovább fajul?

jan. 18. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!