Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal ha "online él"az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Egyik:

Bejelölte őt egy kiscsaj, azt hiszi direkt kezdeményez nála egy idegen. Elottem törli a jelölést nekem ezzel azt mutatva mennyire hű meg minden. Aztán megvádol közben azzal, hogy lehet vmi bnőmmel tesztelem őt kam reggel.(eszem ágába nem jutna igy tesztelgetni egy pasit nekem ez egy érett felnőtt komoly kapcsolatba egyenesen nem normális játszma lenne. Neki meg akkor ilyen a gondolkodása, játszmázós, online tesztelgetős hulyegyerek játszmák)40 előtt


Másik:

Utánam nyomoz a neten ki mit posztolt az oldalamon ki udvarolhat csekkolja az ismerőseimet, mindenáron be akar sarazni mocskolni hogy biztos talonjaim vannak, számonkér hogy x jakab minek posztolgat zeneszámokat az oldalamra. Nem velem beszelget mélyeket, tölt minőségi szabadidőket velem hogy minél jobban megismerjen, elmélyítse a kötődést vagy bármi nemesebb célok, nem, hanem félnapokat napokat guvvasztja a szemét a profilomon hátha talál valamit amibe beleköthet


Következők

Nem volt instám de neki ez eletbevágóan fontos. Ezért kívancsiva tett a dolog, mi ez az oldal. Persze hogy nőcik szivecskézése követgetése.mit is hittem volna. Közben neki vetítő fotók kocsiról, óráról, meg mintha állatbarát lenne selfyk a kutyával, akit le se sz.r, az anyja sétaltatja gondozza eteti ápolja neveli.


Így ezeket látni egy 40 felé tendálo elvileg komoly érett férfitől, hát kicsit elbizonytalanít.


(Kapcsolat eleje 4 ho)



2022. júl. 15. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ez volt a legjobb az összes közül?

40 felé ez már mélyen szánalmas.

2022. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ultragáz amit leírtál. Teszem hozzá, a kedvéért nem csináltam volna insta profilt sem.
2022. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan van aki még itt tart 40 évesen?
2022. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen szakítanék, ilyennel össze se jöttem volna a helyedben.
2022. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom is online él

Semmit nem lehet ezzel tenni

A baj az, hogy nincs bizalom a részemről

2022. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor hagyom is. Kiábrándultam.

Bizalmam nekem sincs, mert aki játszmázással vádol, az maga játszmázós, aki azt keresi talonjaim vannak e, az talonokat tart, aki más nőket szivecskéz az minimum más nőknek bókol, mintha saját magát írná nekem le.

És úgy ez az egész gondolkodásmód, életszemlélet sem tetszik nekem benne.

Vagy maga az ember nem tetszik így. Amilyen. Még egy huszonevestől talán meg sem hatna. De ő 40 lesz.

2022. júl. 16. 01:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 4 hónapja tart a kapcsolatotok, és már ennyi minden van, ami zavar, (és valljuk be, jogosan.) szerinted megéri?
2022. júl. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom azóta már szakítottatok,ez volt a legjobb döntés... Nagyon éretlen palik vannak! Ez az egész nekem kiábrándító! 🤔 32/N
2022. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a többség ilyen.
2022. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Féltékeny kisebbségi komlexusos kaouzárasosnak tűnik. De az exe (7év)mellett aki élete szerelme volt elmondása szerint(!) online társkeresőzött..

Hát aki ilyen "élete szerelme" mellett, attol en sokat nem várok.

2022. aug. 27. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!