Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy kérés, hogy 3 hétre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy kérés, hogy 3 hétre van szükségem a tanuláshoz/egyetemi vizsgák befejezéséhez?

Figyelt kérdés

Másoddiplomámat csinálom a jogon, ami valljuk be, elég kemény dió és munka mellett meg, hagyjuk is … de haladok szépen.

Ismerkedek valakivel, akinek elmagyaráztam, hagyjon picit, kell nekem a teljes fókusz, nem tudok vele találkozni, csak max. egy kávéra, röviden. Ez annyira nem mozgatja.

Egy átmeneti időszakról van szó, ami után szabad vagyok és tudunk bármit csinálni együtt. Konkrét időpontot is megadtam, mikor végzek. Nincs is messze.

Mintha nem akarná megérteni, s bár üzenetekkel nem bombáz 0-24, de folyamatosan nyomatja, hogy akkor majd hétvégén, ekkor meg akkor. Szerintem szexre megy az egész, egyszer voltunk már együtt, elég jó volt és mindig hív, hogy ölelkezzünk (…)

Fordított helyzetben én őt simán hagynám, még támogatnám is, hogy kitartás stb.

Szerintetek?


jan. 18. 15:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Megértelek abszolút és sok sikert a diplomához,de nekem, valószínűleg a rossz tapasztalatok miatt,úgy jönne le hogy valami sz@r volt,és csak egyszeri alkalom volt,többet nem akarsz.

És hogy ez ilyen lerázó szöveg.


De egy kérdést feltennék én is,ha előre tudtad,hogy ez az időszakod sűrű lesz,akkor miért akartál ismerkedni?

jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Ismerkedési időszakban ez túl sok lenne, én érdeklődésemet veszteném. Egy stabil kapcsolatnak már ki kell ennyit bírnia, de az elején... Nagyon kéne akarnom a másikat, hogy várjak rá. Eleve az ismerkedésnél még semmi nem biztos, bármelyik fél meggondolhatja magát. Bizonytalanra pedig nem várnék.
jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

3 hónapja ismerjük egymást, online ismeretség. Tudta jól, hogy mivel foglalkozom stb. Őt nem köti le a munkája ennyire.

Minden nap beszéltünk, több tali is volt.

Bocsánat, ezek kimaradtak.

jan. 18. 15:23
 4/30 anonim ***** válasza:
9%
Ez tipikus női dolog. Ha a férfi időt kér, mert FONTOS dolga van (diploma védés, haldokló szülő, projekt lezárás,...), akkor egyből előjön a "Mer' nem is wok fontos neked, ojan wagy mintatöbipasimvót!" állapotuk.
jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

1: Aki le akarja rázni a másikat, arra nem jellemző, hogy konkrét időpontot megad, csak tolja, hogy elfoglalt, majd…

Kérdező, szerintem is csak „ölelkezésre” kellesz. És nem túl nagy kérés, nemektől függetlenül ennyit lehet várni. 3 hét nem olyan sok, szóval, hamar kiderül, hogy hitegetés, vagy sem.

jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Én kb másfél hete a pénzügyi joggal kelek és fekszem, ha még egyszer meghallom hogy passzív időbeli elhatárolás vagy központi kezelésű előirányzatok szerintem felrugom magam a Holdig.


De szurkolok, kitartás!!!

jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#5

Ugye, hogy arra? :(


#6

Azt tavaly csináltam, most a polgári jog van soron 😵‍💫

Köszi :)

jan. 18. 16:13
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Önző a srác, gondolom nincs diplomája, ha nem érti meg ezt a helyzetet.
jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#8

Semmi sincs neki, de ezzel önmagában nincs gond, csak ilyen helyzeteket nem ért meg.

Eddig terjed.

jan. 18. 17:18
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudtam ezt fogadni és nem zavarom ilyenkor azt a lányt akivel ismerkedek. Néha írok neki de csak ilyen jelzés képpen hogy tudja még élek. Ha érdeklem még utána akkor majd aktívabb lesz úgyis ha meg nem akkor meg el köszönünk egymástól semmi baj nincsen itt így korrekt :)
jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!