Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0318 kérdése:

Mit tennétek?Teljesen el vagyok keseredve.Közös kasszàn vagyunk,èn vagyok aki többet keres.A férjem hónapokon àt kevesebb fizetést mondott mint a tényleges.Nem is kevés az összeg. Havonta 50.000 Ft. Véletlenül derült ki,egy jövedelemigazolàs kapcsán

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%
Tehát a férjed hazudott a fizetése pontos összegéről és több hónapon keresztül 50000 ft-tal kevesebbet tett a közösbe? Mi lett annak a pénznek a sorsa? Félretette magának vagy elköltötte valamire? Miért hazudott a férjed, ő mit mondott?
2023. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
11%

Hadd tippeljem meg: te akartad a közös kasszát, ő pedig nem akart balhét/veszekedést, így elfogadta az ultimátumot.


Így volt?

2023. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem a pénz összege, hanem a hazugság vágna földhöz és baromira meginogna a bizalmam benne.
2023. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
4%
Mit jelent a közös kassza nálatok? Hogy leadja neked az összes pénzét?
2023. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%
Ne ott ragadjatok már le, hogy mit jelent a közös kassza! A férj ahelyett, hogy őszinte lenne a feleségével, kamu sztorit ad elő a fizetésével kapcsolatban. Nincs az a szituáció, amikor ez elfogadható lenne! Álljon oda a felesége elé és mondja el, ha valami nem tetszik vagy másként szeretné beosztani a pénzt, de ne hazudozzon már! Aki ebben hazudik, az másban is.
2023. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
10%

5. = ne ragadjunk le a lényegnél, hanem sározzuk be a férjet.


Szerintem meg igenis lényeges pont az, hogy mit jelent a közös kassza és egyáltalán, ki kezdmeényezte, ki akarta jobban stb. Nem mellékes!

2023. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
86%

#6 Még mindig nem érted! Miért egyszerűbb hazudozni, mint őszintén elmondani, hogy én ezt nem így akarom csinálni? Baromira nem stimmel valami a kapcsolatban, ha ehhez a megoldáshoz folyamodott. Ez távolról sem egy őszinte kapcsolat és sokkal tovább mutat azon, hogy közös-e a kassza vagy sem.


Nem mondom, hogy itt teljes mértékben a férj a hibás, egy kapcsolat mindig két emberen múlik. De hogy ebben a kapcsolatban nincs őszinteség és bizalom, az már ennyiből is kiderült és ez nagyon gáz.

2023. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
10%

7. Értem a véleményed, csak nem értettem vele egyet.


Az én feltételezésem szerint a férfi erősen alá van rendelve a kérdező akaratának, ezért titkolózik, én inkább erről az oldalról közelítem meg.

2023. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
81%
#7 Ez esetben a férj jó nagy papucs, már bocsánat. Elég szomorú, ha nem lehet saját akarata a házasságában.
2023. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
A közös kasszát együtt beszéltük meg. Ez azt jelenti, hogy mindent közösen fizetünk. Bármire van szüksége megveszem. Ezenkívül van havonta 50.000 Ft-ja amit sosem kérdezem mire költi. Ebben is megegyeztünk. Engem a hazugság ami földhöz vàg. Többször pont èn voltam aki jelezte ès kezdeményeztem ha máskèpp gondolja akkor beszéljük àt. Tőlem külön kassza is lehet. Èveken keresztül èltem egyedül ès neveltem 2 gyereket. Nekem ez nem problèma. Mire költötte?! Ez jó kèrdès..a vàlasz: erre-arra..
2023. szept. 20. 12:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!