Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy barátom azok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy barátom azok más nőkkel miért azt érzékeltetik mintha bejönnének neki, amiket más nők bevesznek és vagy elkezdenek rá nyomulni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem egy pasin észrevettem azt hogy majdnem valogatás nélkul minden mas nőknek teljesen félreérthetően viselkednek, tetszést nyilvánítanak meg stb azoknak is akik a hátuk kötepére se kéne amúgy de azert"benyalják" magukat nála és szinte egotuningolnak, tehát nekik az jólesik hogy más nők esetleg viszonoznak, vagy kaparnak, vagy csak adott pillanatban a nő visszamosolyog "huncutkodnak", mikozben akár bányarém is neki az illető vagy egy idősebb anya vagy öreg vagy gnóm teljesen mindegy.


Mintha nekik kötelességuk lenne minden jöttmentnek is "udvarolni".


Ellenben engem meg annyira nem érdekel az hogy egy jöttmentre jó benyomást tegyek, vagy az hogy más pasiknak tetszek nem tetszek e, pont lesz.rom, egotuningolva végképp nem érzem magam tőle mivel sz.rt se érnek más pasik nekem, ha barátom van. Az se érdekelne ha utálnak észre se vesznek pont úgy a figyelmuk bókjaik se, sőt ez utóbbi inkább kéretlen és nyomasztóan hat rám az miatt hogy megbántani se akarja az ember de marhára zavar a kéretlen nyomulás, bók, nyalás amire elvárnák hogy ettől repkednem kéne es megköszönni es szóba álli vele. Elvárásokat támasztanak ezzel.


Kezd olyan érzésem lenni mintha teljesen más bolygó lennék..

Akárkivel járok azok meg úsznak egy egy nő figyelmében, nyalisok "csicskák" és ami fő kétértelműek más nők felé, olyanok felé is akik kb banyatank szint es nem is kéne nekik.


A pasiknak miért nincs semmiféle tartása?

Olyan lohasztó kiábrándító, talán alázó is idegesítő is.



#nyalis pasik
jan. 18. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érthető amit írsz viszont pasiként próbálkozni kell sajnos és vannak akik ezt a formát választják. Nekem ez például nem megy mert hát nekem is forog a gyomrom a segg nyalástól.


Viszont tudok rá példát mondani, akinek ez bejött és így lett barátnője. Van olyan csaj aki ezt kifejezetten igényli.


Barátod szerencsés, hogy te ilyen vagy mert így nem kell neked állandóan tenni a szépet, sokkal őszintébb kapcsolatot lehet veled építeni mint egy olyan csajjal aki el várja a segg nyalást. Én speciel hozzád hasonló nővel szívesen ismerkednék mert lehet nyíltan egyenesen beszélni.

jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nő vagyok, de nekem erről más dolog jutott az eszembe. Olyan munkám van, amiben mosolyognom kell az ügyfélre, körbe kell nyalnom, hogy újra nálunk költse el a pénzét. Naponta 6-8 órát mosolyognom kell, bár nem flörtölök velük, de sokan mégis nagyon gyorsan félreértik. Néhány kedves szó és egy mosoly miatt igen sokszor kerültem kellemetlen helyzetbe - néhány férfi ügyfél azt hitte, hogy én flörtölni akarok, pedig csak kedves voltam. Nem voltak kikezdési szándékom soha ügyfelekkel. Ez a baj ma az emberekkel. Annyira durvák vagyunk egymással, hogy lassan az is az udvarlás jele, ha a másikra rámosolyogsz és kedves vagy. Rólad pontosan ez jutott az eszembe. Egyáltalán nem biztos, hogy a párodnak kell más nőktől az egótuning vagy udvarolni akarna másnak. Hihetetlen, hogy manapság egy kedves szó vagy egy mosoly miatt is megcsalást ágy bármilyen hátsószándékot vízionàlunk.
jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De nekik nem kéne próbálkozni meg nem is ezért csinálják pl banyatankoknak, hanem egotuning, ez őket tölti.

Miért erdekli őket hogy bányarémeknek tetszenek e.vagy egy teljesen idegen jöttment nőnek tetszenek e?

Ha elmegyunk nyaralni js a receptiossal megint kezdődik a nyaljuk egymást részt. Egy boltba se lehet velük elmenni ugy higy egy eladoval ne kacsintsanak össze mjntha soha nem akarnák elengedni egymást es milyen zord világ ez hogy a kenyérvásárlás is csak annyi hogy bemész kimész, mikor legszivesebben örökké tamasztamád a pultot a csajnak.


Egy két olyan pasit láttam csak eddig aki nem csicskul minden randomnak. De kb fehér hollók.

jan. 18. 18:50
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Volt akk féléven át nyomult az egyik barátomra meg irogatott neki mire végre leesett csórinak hogy soha az életben nem jön vele össze a párom. Az a barátom se volt soha egyértelmű senkinek.

Ne forgasd ki amit írok.

jan. 18. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
2-es vagyok. Nem akarom kiforgatni amit írsz. Ott nyilván az exed volt a hibás, hogy nem zárta rövidre és meghagyta a reményt a csajnak. De ez azért nem ugyanaz, mintha csak rámosolyogna a Kasszás Böbire vagy csak kedvesen megkérdezi a recepción, hogy hol lehet rágyújtani egy cigire. Én se vagyok bunkó senkivel sem, ha valaki csak úgy megszólít. Egyébként az én férjemnek akkor esik le (ő is egy nagyon kedves, mosolygós, pozitív kisugárzású személyiség) mikor már a nő a csöcsét tolja az arcába. Múltkor mesélte, hogy menekült a nőtől, mert nagyon durván nyomult rá. Szerintem kedves volt vele, mosolygott rá a 40+-os hölgy meg félreértette és azt hitte, hogy többet akar tőle. Baromi gyorsan félre lehet érteni és tudom, mert én is számtalanszor jártam úgy, hogy az ügyféllel kedvesen beszélgettem a vérvétel alatt (vérvételes asszisztensként dolgoztam akkor) és a csávó elhívott randizni. Pedig csak azért beszélgettem vele a kutyájáról, mert láttam, hogy rohadtul kiverte a víz a vérvételtől és a figyelmét tereltem el beszélgetéssel. Ebből neki az jött le, hogy én nekem ő bejön. Annyi ilyen sztorim van egyébként. Nem kétlem, hogy voltak olyan pasik akik illegetik magukat a csajok előtt, de szerintem kicsit túl reagálod. Nem mindegyik csinálja ezt.
jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ez most forditva nezd. Nem a csaj flörtöl mosolyog kezdemenyez hanem a párom!

Nem reakciókról van szó, hanem nyaliznak más nőknek ha kell ha nem.

jan. 18. 19:15
 7/11 A kérdező kommentje:

Eloveszik a macho fejüket gallert felhajt napszemuveg elcsusztat es hello beby;) (értsd átvitten)

Jatszák magukat a nőknek. De válogatlanul. Aztán meg a veleményük: uristen ez okádek nő volt, ha vki a pasija mellett viszonoz, azt helyből le is k-zzák, ha pl.pultos akkor az is le van irva hogy ezt is meghuzza akkor az egesz varos is mert csettintéses ez a nő is de milyen kiélt a feje is, vagy csak simán "deronda". es igy tovább.


De a nő felé teljesen mást tükröznek, azok meg egytől egyig be is veszik hogy bejönnek a pasinak. Agyon vannak szívatva.

És ezzel szórakoznak.


Nekem meg error.

jan. 18. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
De ez miben nyilvánul meg? Mit mond vagy csinál? Előtted is csinálja? Én azt próbálom neked elmondani, hogy a párod nem feltétlenül flörtöl, de ezt sokan félreértik, emiatt látod azt, hogy a nő elpirul, visszaflörtöl. Nem lehet, hogy a párod csak szimplán kedves amit te és a hölgyek is csak félreértenek? Mivel tapasztaltam én is, hogy egy mosoly elég és sokan a lábaim előtt hevernek. Pedig csak mosolygok és szépen kérek.
jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja most írtad, hogy ez miben nyilvánul meg. Bocsi. Ne haragudj, de az ilyet itthagynám, mint eb a szharát.😀 Ez egy gyökér. Az ilyeneket mindig is kerültem, mint a pestist. Ezért nem értettem. Most már értem és nem tudom, hogy egy ilyen bumburnyákkal miért állsz egyáltalán szóba.
jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy szimplan kedves mert en ismerem milyen alapbol es ismerem azt is, mikor felvesz egy másik (nyalis)arcot. Kb az összes rezdülésèt gondolatát is ismerem a páromnak. Mivel vele kelek fekszek élek is. Meg ők is nekem az néha durva is mondjuk.(nem szeretem ha minden gondolatom is levesznek rólam).

9. Elhiheted rengeteg selejtet ki kell szórni mire végre van akiben van, akiben làtok vmi rációt. Szánalmas a pasifelhozatal. Ebben nekem amugy maguk a pasik is igazat adnak.

jan. 18. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!