Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szülinapi ajándéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szülinapi ajándéka nekem: 5 napra lelép a haverjával nyaralni külföldre. Hogy érzékeltessem már ennél jobban, hogy mérges vagyok rá emiatt?

Figyelt kérdés

Most augusztus 20.-án lesz a szülinapom, az ő szülinapján kikértem 5 nap szabadságot, hogy elmehessük Olaszországba, készítettem neki egy kézzel rajzolt albumot a közös kalandjainkról, ő erre meg direkt rászervez az én szülinapomra csak saját magának más programot, haverjával mennek 5 napra nyaralgatni Svájcba. Én annyit kértem volna, hogy aznap csak ne menjünk sehova, tartsunk végre a sok munka között egy pihenőnapot együtt, úgy hogy 19.-én már bent alszik és 20.án nem kéne korán kelni, aztán csinálnánk itthoni programot. Ők 20.-án este érnek haza végül is, nem érti mit vagyok kiakadva, hiszen azt az esti maradék 3-4 órát még együtt tudjuk tölteni a napból.. nem így képzeltem el. Tudja, hogy mérges vagyok, tudja, hogy fáj nekem, de nem mondta vissza csak azért sem, még annyit sem, hogy csak az utolsó napot hagynák ki, hogy ne egyedül kelljen szülinapoznom már. Mit tehetek még? Hogy magyarázzam már el neki, hogy ez milyen rosszul esik? Mások azt mondják, hogy bosszuljam meg az ő következő szülinapján ugyanezzel, de ezt nyilván nem akarom, nem vagyok bosszúcentrikus. (Én 22 vagyok, ő 28, most lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk.)

Tanács? :( Vagy bármi jó szó? Szomorú vagyok csak igazából :/



2019. aug. 14. 18:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Mire haza ér, lecseréltetném a zárat.
2019. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább átgondolnám azt, hogy vajon mennyire vagyok fontos számára. Haverjával megy nyaralgatni, és te addig itthon? Nem kell bosszút tervezni, viszont az a pár nap szerintem elég kellene lenni ahhoz hogy értékeld a kapcsolatotok. Fiatal vagy, ne 22 évesen fásulj be egy ilyen pali mellett.
2019. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
épp ezért érdekes, mert nem érzem nyűgnek a párkapcsolatot, nagyon is jól megvagyunk. de néha olyan butaságokra képes, és látom rajta, hogy egyszerűen nem ér el az agyáig, hogy ez a másiknak fáj. nem tudja értelmezni, hogy miért rossz az neki. mintha az EQ-ja teljesen egyenlő lenne egy kolibriével. azon gondolkodom, hogyha én tenném ugyanezt vele, akkor lehet meg se érezné? annyira érdekes már
2019. aug. 14. 18:39
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

" Mások azt mondják, hogy bosszuljam meg az ő következő szülinapján ugyanezzel, de ezt nyilván nem akarom, nem vagyok bosszúcentrikus. " Meg addigra már együtt sem lesztek, így bosszútállni sem lesz kin...

33/f

2019. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
most ezt arra érted, hogy egy ilyen után érdemes lenne szakítani? nem gondolom, hogy szakító-ok lenne ez, csak annyira rosszul érzem tőle magam, és zavar, hogy nem érti, és nem tudom mivel lehetne már elmagyarázni, hogy ilyet nem szabad csinálni senkivel.
2019. aug. 14. 18:44
 6/36 anonim válasza:
91%
Nálam szakító ok lenne és nem feltétlenül a születésnap miatt, hanem a hozzáállása miatt. Mi is ünnepeltünk már külön jeles napot, mert baráti társasággal töltötte, de az időpontot nem ő választotta, illetve láttam rajta, hogy sajnálja és ezerszer megkérdezte, hogy biztos ne maradjon-e itthon.
2019. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
a hozzáállásával kapcsolatban: egyszer megkérdezte, hogy ha nagyon akarok jönni, akkor talán megoldható még. DE: tudja, hogy ilyen sok szabadságot már nem tudok kikérni, ezt meg is beszéltük, a haverja tutira gyertyatartónak érezné magát, gáz lenne nekem is, mivel utólag beszervált felesleges kerék vagyok, egy olyan úton, ami nem nekem lett szánva, és éreztette velem, hogy az neki nagyon sokba kerülne, ha most kéne hirtelen új szállást foglalnia 3 főre, amihez meg azért húzza a száját rendesen.
2019. aug. 14. 19:02
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha tenyleg erzelmi analfabeta a pasid, akkor nem sok jo var rad a jovoben, szamtalan bunko huzasa lehet meg, amit fel sem fog,mennyire serto rad nezve.De szerintem csak egy onzo ficko,akinel a sorban,a haverok utan a masodik helyen allsz.
2019. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

nyilván erre mondtam egyből, hogy hülyeség lenne, ha most megpróbálna feleslegesen beszorítani maguk mellé a kis vakációjukra (meg nyilván a munkahelyem miatt nem is mehetnék már)

hú de nagyon mérges vagyok közben még mindig

2019. aug. 14. 19:03
 10/36 A kérdező kommentje:
hát tényleg nincs benne sok együttérzés. nem fogja fel valahogy, hogy ez gáz. mentünk volna ketten egy múzeumba Szlovákiába pár hete, de végül nem tudtam elmenni mert nem tudtam kikérni azt se szabadnapnak. erre meg ő kiírva motoros csoportokba, hogy van egy hátsó hely mögötte úton egy múzeumba, jelentkezett egy szingli csaj, akit simán elvitt volna helyettem, csak hogy ne kelljen egyedül szórakoznia. sőt, szerintem el is vitte, csak kegyes hazugságként mondta, hogy végül nem jött a csaj. azóta se mutatott se képeket az útról, nagyon mesélni se mesélt róla.
2019. aug. 14. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!