Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem a párommal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a párommal hogy az apjával megtaláltuk a közös hangot és lelépünk 1 évig minimum?

Figyelt kérdés
20 éves a barátnőm még tanul itthon. Ez olyan érzelgős szitu nem akarok gennyó lenni pedig biztos nem fog jól esni neki. Nekem muszáj a pénzt választanom nem kábulhatok itt meg ha jön a gyerek. Mellesleg ha most nem lépek nem találok senkit a közelemben aki beszéli a németet és muszáj pénzt csinálnunk. Apósom nem számít most,hidegen hagyja hogy mi van köztünk.

jan. 18. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki másik mesét.
jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akarsz, vagy külföldön dolgozni és látogatni a barátnőd? Mert nem mindegy.
jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbben, mint ez a megfogalmazás!


Nyíltan mond meg neki, hogy kell a pénz, adjatok magatoknak és a másiknak is 1 évet. Addig tanuljon, keféltesse magát az egyetemen, te meg faterral melózol, hogy legyen pénzed a lakáshitel előlegére, talán.

jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mármint szeretnél az apjával együtt te is kimenni dolgozni legalább egy évre, hogy több pénz tudj keresni? Szakítani akarsz vagy távkapcsolatot?
jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

kezdetben vmi homi kérdésnek tűnt mondom WTF ???


mond el neki hogy kell a lóvé és kész. de szakítsatok mert úgy is be fog neki akasztani valaki.

jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

????


Tolmácsot kérek!

jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6

Nem, nem jött össze a faterral. Legalábbis nem úgy, hanem munkakapcsolatilag. Együtt mennének ki melózni Németországban. Már ha jól értem :D

jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Apám nekem is összeboronálodott már párommal es elmentek volna nőzni is ha arrol van szo.

Párom inkább beintett az egesz csaladnak.

jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Csak tesztelte a pasid.
jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Apa tenyleg azt hiszi hogy az a menő vagány ha a pasik hajkurásszák a nőket.

Normál esetben egy ferfi a lány apjának általában azt bizonyitja hogy rendes becsuletes nem akarja a lányát kihasználni etc.

Mert az apáknak tekintélye van védik a lányukat is.

Na az én apám az más.


Mindenben a pasinak ad igazat ha kihasználnak is, nekem nem hisz, csakis én lehetek a sz.r ha vkivel szakítunk.

Aztán összebandázik a párjaimmal és vmi olyanra bujtogatja öket ami talán a nök semmibe vevése.

jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!