Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum 3 gyerek volt tervben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum 3 gyerek volt tervben, de az első után a nő nem akar többet... ilyen esetben mi szokott történni? (Ismerem a férjet, egy pillanat alatt megcsalja, és összehozza mással, ha a feleség nem változtat a hozzáállásán.)

Figyelt kérdés

Ma voltunk rokonlátogatáson, szóba került, hogy mikor lesz több gyerek, és a feleség mondta, hogy nem akar többet... A férj a rokonom, jól ismerem, elég volt a szemébe nézni, tudom, hogy itt baj lesz, mert ha a feleség nem változtat a hozzáállásán, rövid időn belül megcsalja, és összehozza mással...


Ilyen esetekben a gyakorlatban mi szokott történni? Volt a környezetetekben hasonló eset?

(28, 31 évesek)


2022. márc. 6. 14:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
9%
Kár volt ezt megkérdezni. Ha egy férfit átvernek ezzel és a másik nem akar (több) gyereket, akkor a férfi a hibás. Ha egy nőt átvernek ezzel és a másik nem akar (több) gyereket, akkor is a férfi a hibás. Nem tudtad? Úgy is ezt fogja majd írni a válaszolók többsége, aztán minden felpontozott válaszban a nőt fogják védeni és a férfit támadni.
2022. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Tervezni sok mindent lehet, de amíg nincs gyereked, addig nem tudod mivel is jár ez az egész. Én szüleim is 3-mat terveztek, egészen addig, amíg meg nem születtem.. Olyan “rossz” és sírós baba voltam, hogy anyum azt mondta nincs az az isten, hogy ő ezt még egyszer végigcsinálja. Persze apum akart volna, hisz nem ő hordott ki, nem ő vajúdott velem 21 órán át, nem ő szült meg és még csak nem is ő maradt otthon velem és látott el 0-24-ben….

Egy nőnek sokkal nagyobb szívás egy gyerek, mint a pasinak, ezt kár tagadni. Ha neadjisten pl válásra kerül a sor, akkor is a pasi lesz az, aki éli vígan tovább az életét, fizet havonta pár tízezer Gyt-t (már ha hajlandó rá és nem bíróságon át kell érvényesíteni), a nő meg oldja meg egyedül 1-2-3 gyerekkel az életét és szakadjon 8 fele.

Az meg kritikán aluli, hogy a drága férfi rokonod rohanna teherbe rakni egy másik macát a felesége háta mögött, ha az nem úgy tancol, ahogy ő fütyül. Ha neki nem jelent semmit az, hogy a felesége szült már neki egy gyereket és egy családot alkotnak így hárman, neki mindenképp kell még minimum kettő, akkor el lehet válni és UTÁNA csinálni másnak gyereket, de miféle hozzáállás az, hogy egy pillanat alatt megcsalja??! Büszke lehet magára, hogy az első gondolata, hogy félrebszok, ahelyett hogy megpróbálnám megbeszélni és végső esetben külön válunk…

2022. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Leírtad, hogy mi lesz, mi a kérdés?


Amúgy nem tudom, mi ez a gyerekszaratási mánia a brétől. Miért nem becsüli az egy szem gyerekét? Fontosabb neki másik kettőt idebaszni, ezt meg sorsára hagyni? Mert akkor egyet sem kellett volna neki szülni.

2022. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem tök mindegy, hogy mi szokott történni, mert nem biztos hogy itt is az lesz.

Legjobb esetben megbeszélik kulturáltan a különbségeket és ha a célok továbbra sem egyeznek, elválnak. Persze az is lehet, hogy egy idő után ismét szeretne több gyereket a nő, és a mostani érzés ideiglenes azt lesz több. Meg az is előfordul hogy x emberrel egyik megcsakja a másikat…

2022. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 3 volt a terv. Megállunk kettőnél. A második szülésnél majdnem meghaltam. Én nem akarok még meghalni, a férjem nem akar özvegy lenni. Így ennyiben maradtunk.

De igazából ahány család, annyi sztori. A gyerekvállalás úgy jó, ha mind a két szülőfél akarja.

2022. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Egy ennyire ingatag házasságba, ilyen férjjel, egy percig nem csodálkozom, hogy a nő nem szül többet. Jól is teszi! Egy gyerekkel új életet kezdeni sokkal egyszerűbb, mint hárommal.
2022. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Biztos az ismerősöd rendesen kivette a részét a kisbaba ellátásból és támogatta a kismamát. Ja, nem.
2022. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Ahol a pár egyik tagja akar még gyereket, a másik meg határozottan nem, ott a gondtalanabbik szart a társára és a kölkére is, különben megértené.
2022. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint neki nem a család, csak a kölykök száma volt fontos? Érdekes ember.
2022. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
És ti ilyen alja, putris népség vagytok, vagy micsoda? Mert bevallom, kultúrált emberek körében ilyenről még nem hallottam. A faszi csak segélyt akar, vagy adómentességet, vagy mi? Nem nagyon értem. Bár akinek 3 agysejtnél több jutott, szerintem szintén nem éeti ezt a szituációt.
2022. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!