Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ez a tapasztalata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A nők elvárják hogy az összes hibájúkat nézd el, de a te hibáidon férfiként változtassál.

#hiba #Elnézni
jan. 19. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen ez egy valós jelenség de nem minden nőre igaz, vannak ilyenek az tény.
jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Én nőként az egyenlőségre törekszem a párkapcsolatomban. Igyekszem a saját hibáim idegesítő szokásaimon változtatni, és ugyanezt várom el a páromtól is. Tudom, hogy egyikünk sem tökéletes, de szerintem csak úgy lehet egy jó kapcsolatot fenntartani, ha egymáshoz alkalmazkodunk és egyenlőek vagyunk.
jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy jó párkapcsolat egyik alapja a kompromisszum. Akikkel eddig ismerkedtél, azok erre nem voltak hajlandóak. Van ilyen, nem is kevés sajnos.


Volt aki konkrétan abba is belekötött, hogy meddig tudok maradni egy randin, mert hogy az túl "kevés", de azt nézzem el neki, hogy ő csak aznap ér rá és csak délután, nekem meg ugye ne legyen programom, tegyem át.

jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Ez de ismerős!
jan. 19. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább emberfüggő. Férfiban is ismerek ilyet. Például ezen az oldalon!
jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!