Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is szinte csak rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szinte csak rossz tapasztalatai vannak a tinderrel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mivel a jelenlegi helyzetben eléggé korlátozottak a lehetőségek ismerkedés terén így gondoltam kipróbálom a tindert hátha sikerül szingliségemnek véget vetni. Nem vártam sokat az apptól de sikerült még így is fényévekkel alulmúlnia elvárásaimat (hozzáteszem főként nem az alkalmazással van a gondom hanem a rajta levő emberek hozzáállásával). Már minimum egy éve fent vagyok de konkrétan egyetlen egy emberrel sikerült a személyes találkozóig eljutni. Viszonylag sok matchem volt már viszont a legtöbb esetben már a legelső üzenetre sem jön válasz (normális szövegekkel szoktam índítani) vagy ha jön is akkor pár üzenetváltás után elhal a beszélgetés/eltűnik az illető. Sok esetben akármennyire is kreatívan nyitok a másik fél pár szavas flegma üzenetekkel lerendezi a választ és szinte sose kérdez vissza/nem mutat kölcsönös érdeklődést. Volt pár személy akikkel heteken/hónapokon keresztül beszélgettünk napi szinten viszont távolságproblémák miatt a találkozó mindig kitolódott aztán valamiért ők is felszívódtak/nem válaszoltak már egy idő után. Azt érzem hogy én sok időt és energiát befektetek a siker érdekében viszont a másik fél nem hajlandó ugyan ezt megtenni. Nektek is hasonlóak a tapasztalataitok vagy csak én küzdök mint malac a jégen?

Ui.: Külsőre egy átlagon felüli srácnak tartom magam (erről elfogulatlan megerősítéseket is kaptam) és úgy gondolom, hogy a belsőmmel, humorérzékemmel, személyiségemmel, stb sincs semmi komoly probléma.



2021. jan. 27. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan ugyanilyen tapasztalataim vannak nekem is.
2021. jan. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
92%
Es mennyi idős vagy?
2021. jan. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
21 vagyok ha ez relatív
2021. jan. 27. 02:16
 4/73 A kérdező kommentje:

*releváns akarom mondani

Késő van már...

2021. jan. 27. 02:17
 5/73 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2021. jan. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en mostani baratnomet ott ismertem meg, tobb mint 2 eve vagyunk egyutt... szerintem fugg attol is kire ír az ember.

Tipikus pláza cat-eket kerültem mindig is, nem rá keresek hanem magamra.

Aki meg ertelmesnek nezett ki, gyorsan kideritettem erdemes e vele foglalkozni hosszabb távon.


Sose kell feladni, én am 1 honapot voltam szingli az exem utan szval nekem jo a benyomasom es legalabb nem lehuzos mint a badoo...

2021. jan. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 Noren1989 ***** válasza:
89%
Helyileg Pest? Túltelített kolbàszpiacot feltételezek 😂
2021. jan. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom férfi vagy. Nagy a verseny
2021. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Bocs utána olvastam csak,hogy igen:) figy én nőként is ugyanezt tapasztalom, szerintem nagyon sok a kamuprofil is.
2021. jan. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
92%

En is 21 vagyok csak lany.

Nekem egy hónap alatt osszejohetett volna 5 személyes tali, de ebbol csak 3 valósult meg. Szerintem vannak normalis sracok is, az, hogy egyikkel se volt nagyon kemia, az mar a mi pechunk. Nekem fényévekkel jobb a tapasztalatom, mint amiket hallottam. Mondjuk, tuti a covid is segit, h sok normalis ember is felregisztralt.

2021. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!