Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ez a volt nejtől?

Figyelt kérdés
Egy több éve elvált férfivel vagyok már több hónapja. Egy felnőtt gyerekük van. A volt nej és a párom közt, számomra már egy bizonyos határon túlmenő kapcsolattartás van. Pl ajándékozások alkalmakkor, egymás magánéletének a megbeszélése, heti-kétheti találkozások, meg a volt nej segítése. Úgy érzem, hárman vagyunk érzelmileg a kapcsolatban. Amikor finoman megemlítem az aggályaimat a páromnak, akkor azt mondja, ráérek ilyeneken gondolkodni, foglaljam le magam. Szerintem meg túlzás ez a kapcsolattartás köztük, hiszen nem kicsi a gyerekük, hanem felnőtt már. Ti mit gondoltok erről?
jan. 19. 07:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek. Nem is kéne így a pasi.
jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Slzerintem az a gond, hogy a volt nejnek senkije sincs. De ez így rám nézve nem állapot. Bármikor szakítottam, onnantól fogva nem volt kapcsolattartás sem. A párom is hibás, mert érzékelnie kellene azt, hogy ez így hosszú távon nem lesz jó.
jan. 19. 07:51
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Neha messzirol jobb q mapcsolat min egyutt élve mert ilyenkor csak a joarcát latja mindenki a másiknak.

Én lelépnék.

Nekem meg olyan exem volt aki szerelmes az unokatesoja műmellű műszáju feleségébe allandoan szivezi csak a nő fotoit a családikat nem, a nő az exem összes nőjét szánja es szánalmas neki az exem.

Sajnálom az összes kövi csaját a családi összejöveteleken tiszta alázó a páfjaként megjelenni ez miatt mert olyankor a párja levegő lesz neki.


Ilyeneket dobni kell aztán ahgy sírjon hogy elhagyták.

jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
*neha messziről jobb a kapcsolat mint együtt
jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amig a volt nejhez van kötődése (aki amiatt vált el tőle, mert már nem szerette) addig én esélytelen vagyok. Illetve csak látszólag van esélyem. Van hogy ott vagyok amikor találkoznak, és akkor közös ismerősökről, vagy a volt nej családtagjairól beszélnek. Én meg feleslegesnek érzem magam.
jan. 19. 08:01
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy eloadason hallottam hogy attol lesz fontos a másik ha azzá teszik..

Nem a nej miatt sz.r le téged, hanem ő maga dönt úgy, hogy a nej fontosabb neki.

jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon úgy hangzik, mintha te lennél a szamár, de a lóval van érzelmi kapcsolatban még mindig, érte epekedik, és ha füttyentene, te olyan gyorsan lennél kipenderítve, hogy pislogni nem lenne időd. Szerintem te is tudod, hogy - kklisé, de nagyon igaz, hogy - többet érdemelsz, mint hogy egy talonban tartott helyettes legyél.
jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6-os ugyanezt írtam fentebb. A párom a legnagyobb hibás ebben. A felnőtt gyereke kedvel, elfogadott engem, a párom felé mindig felelősséggel fog tartozni, mert a gyermeke, de a volt nej dolgai iránt már nulla felelősséget kellene éreznie. A volt nejének senkije sincs, és gyanítom amint lenne valakije, többet nem is foglalkozna a párommal. Es igen a párom a hibás abban, hogy nem veszi észre mi zajlik valójában.
jan. 19. 08:39
 9/29 A kérdező kommentje:
7-es igen, ezt is érzem. Határon túli ez a kapcsolattartás, és van egy olyan érzésem, hogy hiába állítja a volt nej hogy örül annak hogy vagyok a volt férjének, valójában ez nincs így. Ott előttem mondta neki a volt neje, hogy szüksége van a bárom segítségére valamilyen elektronikai dolig vásárlásában. En ezt túlzónak tartom!
jan. 19. 08:41
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem a nejre kell haragudni, hanem a pasira, hogy gyakorlatilag talonban tart, leköt, miközben ő érzelmileg még mindig a volt nejéhez tartozik.

"a párom a hibás abban, hogy nem veszi észre mi zajlik valójában." - és ha észrevenné, a te helyzeteden az mit változtatna? Azt hiszed, hirtelen megvilágosodna, hogy jé, téged szeret, jé, veled akar lenni? Hidd el, pontosan tudja, mi a helyzet, hiszen elváltak, csak mivel SZERETI a volt nejét, és ő továbbra is vele lenne, ha lehetne, ezért viselkedik így. Inkább így, mint sehogysem. Azért ez végtelenül szánalmas, és egyben szomorú is, rá nézve. Ő nem tud ezen változtatni, nem tehet az érzelmeiről, attól, hogy rágod a fülét miatta, csak gerjeszted a feszültséget, és mindenképp te jössz ki rosszul a dolgoból.

Neked viszont lehetne annyi eszed, hogy veszed a lapot, ha nem tetszik, utána meg a kabátodat...

jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!