Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfinak akkor is elfogadhatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak akkor is elfogadhatatlan ha nincs autója ha teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Tehát ha gyakorlati, praktikussági szempontból nem kell neki, akkor legalább férfiassági szempontból szükséges nem? Nincs kivétel.

2023. okt. 19. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

He?


Hasznos, ha van kocsija (mint ahogy a nőnek is, nem feltétlenül a pasinak kell sofőrködni), de ha nincs, az se baj. Páromnak se volt, amikor összejöttünk, és mégis együtt vagyunk :)

2023. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos az autóvezetés a mai korban nagyon veszélyessé vált. Ugyan van autóm, de sokszor félek vezetni, hála a sok kamikaze gazdaggyereknek, mindenkit leüvöltő elmebeteg középkorúnak és persze roma barátainknak akik jogsi nélkül nyomják "véremben van" és persze a konfliktuskezelés elsődleges módja a támadás.


De azért még így is hasznos egy kocsi, legalábbis jobb, mint buszozni.

2023. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Én jóképű, magas srác vagyok kocsi nélkül és az utóbbi 1 évben 11 nővel szexeltem. Abból 2-nek kocsija is volt és még engem furikáztak néha vele, bár külön nem kértem. Ha tényleg tetszel egy nőnek, akkor nem fogja érdekelni. Volt már, hogy engem is ezzel az indokkal is utasítottak vissza, hogy nincs kocsim, de ott is csak arról volt szó valójában, hogy nem tetszettem eléggé a nőnek. Ha tényleg tetszel egy nőnek, akkor kb. minden mást leszar veled kapcsolatban.
2023. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
A kettő nem függ össze. De aztán stabil kapcsolatban ha kell valamit intézni, és nem Pesten laksz akkor autó nélkül meghaltal....
2023. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez attól is függ, hol laksz.

Pl budapesten simán elél az ember kocsi nélkül. Vagy egy megyeszékhelyen. De ezen kívül szerintem elengedhetetlen.


Mivel én vidéken élek, kocsi nélkül meghalnék, taxi meg nem vagyok így nálam alap volt.

2023. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van jogosítványom. Van ahol létszükséglet. Pl itt a szomszédos településre is csak úgy megy busz hogy átszállással. Ami autóval 5 perc, busszal több mint egy óra. Kisbabával kész lehetetlenség lenne közlekedni.

Volt olyan párom akinek nem volt.

Viszont a mostani párommal gyakran megyünk hosszabb utakra. Azért jobb ha 6 7 órát nem egy sofőr vezet le, hanem ketten felváltva.

2023. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Ha nő lennék, szakítóok lenne, ha van autója, és városban lakik, parkolóhely meg már 10 éve is 0 volt a lakhelyén...

Vágnám agyon egy serpenyővel.

2023. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha neki nem kell, nem várom el. De az enyémbe be se üljön és ha olyan helyre megyek ami tömegközlekedéssel nem elérhető akkor ne zavarja hogy mással megyek.
2023. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Hány formában és milyen körítéssel fogjátok még föltenni ezt a -százszor kivesézett, és egyébként roppant bárgyú- kérdést?🤪
2023. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

9.


De legalább mindig reagálhatsz rá egy ilyet. Tök jó, nem? Mindenki boldog.

2023. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!