Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alaklulo kapcsolatban ez elfogadhato es mennyire ha igen?

Figyelt kérdés

Pasim exje korhazba kerult bradycardia (alacsony vernyomas) vagy hipotensio miatt, vernyomas meg pulzus alacsony. A pasi azt mondta hogyh 30/60 a vernyomasa. Ezt nem mondtam neki, de a systolic mindig magasabb mint a diastolic. 30/60 nincs, akkor nem ember. ha meg igaz is, 30 a systolic, akkor meg kb. halott lenne.


Ez valamire kifogas, hulyeskedes vagy minek gondoljam ezt? Kapcsolat kezdete ez, regi volt-ismeros akivel kalandoztunk, most ujra osszejottunk. Azt bezzeg tudja, hogy az anyja amikor hivja szivritmus zavar miatt es telefonba mondja, hogy ugrandozik es 160/87/90 azt erti, hogy az elso ketto mi es hogy hivjak (vernyomas) es hogy az also a pulzus (legalso). Meg milyen 30/60? Mert ha diastolic 30 meg az is sz*r ajulas kozepen kb. a 60-as pulzus az meg tok jo majdnem.


De ez nagyon kodos. Ugy erzem itt valami masrol van szo vagy az exhez meg jobban kotodik pedig alkesz volt es zuztga a lakast. Meg ilyenek, nem jol valtak el. Nem irigyseg, ezt o mondta.


nov. 21. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha a pasid nem ért a kardiológiai számokhoz, attól még lehet jó ember. Igazából mi a gondod és a kérdésed?
nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Te most azt gondolod hogy a latin szavakat és a vérnyomást azt tudjuk is mi a fene? Írd le normálisan, ez nem orvosi oldal hanem gyk!!!! Negatív, gúnyolódó kommenteket ha kapsz, ne sertodj meg mint a többi lélektelen kiíró!


Szóval! A párod volt exe kórházba került alacsony vérnyomás miatt, és te azt gondolod hogy az ex az vissza akarja kapni a pasidat? Hisztis kozjateknak gondolod? Szerintem igen, az. Ha EX akkor miért foglalkozik vele?

nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Huu gyerekek, én elvesztem...
nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Bocsanat, gyogyszeresz vagyok es tobbet olvasom az ilyen szavakat.


A vernyomas ket erteku: 120/60 mondjuk. 120 = systolic (felso ertek), 60 = diastolic (also ertek). A felso ertek mindig nagyobb mint az also. Ez vernyomas. A pulzus meg a 3. ertek mondjuk 70. Ha fuggolegesen irja a "vernyomasmero" (pedig pulzust is mer, eleg hulye elnevezes, de mindegy) az adatokat.


A kerdest igy ertelmezzetek. Akivel randizom azt mondta, hogy az ex felesegenek a vernyomasa alacsony (hypotensio) 30/60. Ez lehetetlen.


De az is lehetetlen kb, hogyha a 2. es 3. erteket nezi a vernyomasmeron, mert szinte mar alig el ha mar nem halott vagy csak percekig.


A kerdes, hogy valoban a multban hagyta mar kb 10 eve az exet, erdemes tovabb randizni mert sanszos, hogy ez valami kifogas valamire. Mit gondoltok?

nov. 21. 19:15
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
"Drágám, jobban van az exed? Elmehetünk egy kicsit kettesben ... ?"
nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem a problémád. A pasid nem nem orvos, nem ért hozzá. Most ez a baj vagy féltékenykedsz a kórházba került exre?
nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen. Feltekeny vagyok. Hogy most folytassam vele vagy ne, mert nem akarok padlora esni. Exeket mar a multban hagyjak ha uj kapcsolatba akarnak kezdeni.
nov. 21. 19:45
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagyok se orvos, se gyógyszerész, de hót hülyének nézném azt, aki ilyet mond vérnyomásra, hogy 30/60.


Ugyanígy mikor valaki azt mondja, hogy 150 a vérnyomása. 150 és mi?

nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Csak a lényeg veszett el. Kórházba került és... ?

Aggódik érte? Meglátogatta? A pasinál van a közös gyerek? Vagy mi jelenti a probléma forrását, ami miatt a kérdés született?

Amúgy csak simán nem ért hozzá és félreértett valamit.

nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8


Igen, ezt mar annyit hallottam. Vernyomas nem egy szamjegyu. A pulzus nem tobbszamjegyu. A vernyomas ketto, a pulzus egy... de hat mit lehet tenni


9


Semmi, annyit mondott, hogy most nem jon at, mert xy korhazban van. Nem tudom mar annyit reszleteztem a kerdesem, olvassatok vissza a kommentjeim, esetleg a fokerdes/megjegyzest. En mar tobbet nem tudok tenni, hogy megertsetek.

nov. 21. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!