Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "sikerért és pénzért számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"sikerért és pénzért számodra minden vállalható? " ehhez a kérdéshez ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
ha bevállalnátok egy olyan állást, amiért jól megfizetnek, bár nagyon őszintén szólva csak az anyagiak miatt vállaltátok el, és a párotok ezt mondaná rá, mikor közlitek vele.

2019. aug. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Azt gondolnám, hogy maximálisan igaza van és elgondolkoznék azon, hogy nagyon rosszul élem az életemet. Nekem mindig is taszító volt ha valakinek nincsen hivatása és csak a pénz miatt dolgozik.
2019. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ember csak a pénzért dolgozik ott ahol.

Látszik is rajtuk, mert eléggé befásultak.

2019. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Megmondanám neki hogy nem így van, mert k rva például nem lennék. De ha ez most jól fizet és vannak céljaim és gyűjtök (lakásra, utazásra) Ja, akkor egy időre elvállalnék kissé lélekölőbb munkát is.
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Masik embernek SOHA nem kell megfelelni


Az en parom kiakadt amikor diplomaval eladokent kezdtem, de amikor felvettek irodavezetönek erdekes abban is csak kifogasokat keresett hogy nem nekem valo nem érek annyit alulkertem azert vettek csak fel stb

Szoval lehettem volna akarmi neki minden sz.r volt ami en voltam.


Halalpontosan ilyen amikor a masik fel a kapcsolatban csak hatrahuzo erö. Biztatni a masikat az luxus.

2019. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szólnék. Sarkon fordulnék, és otthagynám a piccsába.

A kérdés őt minősíti, ha tisztességes munkára ezt gondolja.

2019. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A munka mágikus háromszöge szerintem ezekből a sarokpontokból áll:

Szereted, amit csinálsz

Sokat fizet

Sok szabadidő



Na ezek közül választhatsz kettőt, a harmadik háttérbe kerül. Szerintem nincs abszolút jó/helyes választás, mindenkinek más a fontos.

2019. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt szólnám, hogy biztos irigy és féltékeny.
2019. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
"Egy húszezresért megmondom."
2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!