Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Hülye szitu az egész és szerintem rosszat se mondtam.

Annyi az egész hogy az ő dolgaival van tele a lakás annak ellenére hogy az enyém. Ő a rendetlenebb és sokszor pakolok el utána.


Már többször szólt hogy miért az ajtó mellett ( ahol amugy is van hely) hagyom a fal mellé téve rendesen a papucsom mindig megbotlik benne.


Ma már mondtam neki hogy olyan jó hogy az én egy két elől lévő dolgom zavar ami normálisan le van rakva , pedig szinte csak a te cuccaid vannak a lakásban.


jan. 19. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért sértődik meg, mert mindig valami zavar téged vele kapcsolatban.
jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ezt nem rendezitek akkor ez egy életképtelen kapcsolat. Fontos lenne a kompromisszum egy jól működő kapcsolatban, főleg ami hosszú távú. Viszont azt se feledd el ,hogy te lakásodba hivtad be. Neki is vannak dolgai és ne zsarnokoskodj a helyen. Ezt neki is meg kellene értenie. Egy új közös berlésen el lehet még gondolkodni ha tehetitek, így talán mindketten magatokénak gondoljátok a helyet térben.
jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
eléggé toxikus kapcsolat ez csak a felszín lehet
jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hooogyne, közös hely! Majd pont lemond a kis boltosfiú a helyzeti előnyéről! Akkor mit tudna itt köpködni a következő 10 évben erről a szerencsétlen csajról? Bár... Ahogy ismerjük, megoldja.
jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Elég ízléstelen rögtön avval jönni, hogy a tiéd a lakás.

Mi meg a pároméban lakunk, de ilyet soha ki nem ejtene a száján.

jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

#5 ja, neked ízléstelen, mert te is csupasz seggel beköltöztél máshoz.


Kérdező, megértelek. Nekem is saját lakásom van, nyilván itt az én szabályaim szerint élünk, akinek meg ez nem tetszik, az mehet szépen albérletbe.😘 Eddig mindenkivel én szakítottam kivétel nélkül, úgyhogy ha tetszik ha nem, az szabja a feltételeket akié a lakás.

jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös el vagy tévedve! senki nem mondta hogy azzal jöttem neki hogy enyém a lakás, csak ide írtam le.
jan. 19. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha egyre tobbet beugatsz neki 1 ido utan eszrefogja venni magat. Valakinek igenis megkell mondani mit csinaljon mert magTol bem tudja
jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!