Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igényes nőként, megsértődnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nőként, megsértődnél, ha a pasi felhívná a figyelmed egy orvosi fülzsírtisztítás esedékességére?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha a fülembe nyaldosna, akkor sértődnék meg.
2023. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
És ő honnan tudja megmondani, hogy orvosi kell?
2023. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Ja fétis, akkor hagyjuk.
2023. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez az egész fültéma nagyon nem jön be.
2023. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%
Akinek orvosi fülzsírtisztításra van szüksége, az nem lehet annyira igényes.
2023. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Tehát te magad igényesnek tartod...

De pl ha már kívülről is eléggé látszik a füledben a fülzsír, akkor kicsit jobban figyelned kéne rá.

Nem haragudj meg tisztítsd ki inkább.

2023. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
5, de lehet igényes,csak van akinek szükebb a hallójarata az átlagnál, hamarabb zsírosodik, viszont nehézkrs tisztítani. Hiaba reklámozzák ezeket a fülsprayket, az se sokkal jobb és hatékonyabb mint palcikával tisztítani.
2023. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
6, kívülről nem nagyon látszik max orvos látja belülről. Ha meg valakinek kívül is van fülzsírja nem jelenti azt hogy orvos is kell, hanem valszeg elég kívülről megtörölni. Férjemnek is kellett orvosi tisztítás, de nem látszódott semmi szabad szemmel..
2023. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8

Én arra értettem hogy lehet azért mondta ezt neki mert látta mondjuk, hogy kívül olyan. Én személy szerint nem szólnék de nekem sem tetszene a dolog.

Azért írtam tisztítsa meg inkább nem hinném én sem, hogy orvos kéne azért.

Hatos voltam.

2023. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja értem, én is így gondoltam.
2023. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!