Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységemet, hogy ne készítsem ki a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mielőtt bármit is írok első körben leszögezem, hogy jómagam féltékeny típus vagyok, illetve tényleg csak véleményt szeretnék kérni. Én és a párom egy munkahelyen dolgozunk, valamint a volt szeretője is, aki annak idején szép lassan elkopott a párom mellől mert mikor már komolyabbra kellett volna fordítani a dolgokat, tetteket akkor meghátrált, legalább is így tudom a történetet. Ezek a dolgok nem mellettem történtek, sőt mikor ezek voltak én még akkor ott sem dolgoztam. Aztán össze jöttünk mi és elmondta ezeket a dolgokat, de szégyellte. Mi már 2 éve együtt vagyunk, de elég nehezen viselem, hogy az ex is ott dolgozik, konkrétan nem tudom hogy csinálna e valamit is, de azt szerintem kiszúrta, hogy én féltékeny vagyok és vigyorog rám vagy ilyesmi. A páromat már kiakasztottam a féltékenységemmel.

Hogy lehet ezt helyén kezelni?


jan. 23. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Leìrom a saját hibàmat és kudarcomat.

Elveszítettem kettő lányt is, pontosan azért, mert betegesen féltékeny voltam.

Szinte ki akartam sajátítani őket.

Nem adtam teret számukra.

Máig bánom, a viselkedésem.

Minden lépésükről tudni akartam és folyton meggyanùsìtottam őket azzal, hogy biztos pasinak.

Az egyik kapcsolat 2 év 5 hónapig, a másik 1 év 2 hónapig tartott.

Utólag elnézést kérem mindkèt lánytól.

Nagy szerelmet veszítettem el az egyik lány személyében , akit már soha nem kaphatok vissza. 😔


Lett egy újabb kapcsolatom, amiben megfogadtam, hogy nem leszek féltékeny.

Egy másodpercre sem voltam az. Nem akartam azt a hibàt elkövetni mint az előző kapcsolatokban.

Be is vált a viselkedés változtatás.

Másképp kezeltem az érzelmeket.

De elkövettem azt a hibát, hogy túlságosan bíztam a páromban és hittem minden szavának.

Sajnos öt év után megcsalt.

Azt hittem szètszakad a szívem, annyira fájt.

Munkahelyet váltott és a munkahelyèn udvarolni kezdett neki egy biztonsági őr.

Ígért neki minden szépet csak azért, hogy magàhoz csàbìtsa.

Hát hónap után búktak le, addig kavartak a hátam mögött.

Összeomlottam, mint egy kártyavàr. Öngyilkos akartam lenni.

Feltettem magamnak a kérdést.

Ha féltékeny vagyok az sem jó?

Ha nem vagyok féltékeny az sem jò?



Nem jó féltékenynek lenni.

Aki menni akar a kapcsolatbòl, el kell engedni.

Ha a párod a

jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Nem jó ha nem vagy féltékeny vagy a párod nem féltékeny rád...ha féltékeny vagy az azt jelenti h szereted.
jan. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Te nem tudod helyén kezelni a helyzetet és amiatt dob majd ki a párod.
jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!