Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenységem túllép egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységem túllép egy határt vagy nem kellene emiatt aggódnom/rosszul éreznem magam? N

Figyelt kérdés

A páromnak van egy (nőnemű) barátja és ez a barát 1 vagy 2 évvel ezelőtt ajándékba adott neki egy közös fotót. Akkoriban még nem voltam együtt a párommal, viszont mesélte, hogy az exe nem engedte, hogy kirakja a falra a barátságból készült képet, de úgy hiszem, hogy a kép még mindig meg van őrizve valahol.

Ez a téma mostanában lett újra felhozva, ezért gondolom azt, hogy a párom újra megpróbálná, mivel már nem az exével van együtt, hanem velem. Látszódott rajtam, hogy zavart ez az egész, viszont nem parancsolnék rá, hogy mit tegyen vagy ne tegyen.


Kicsit többet kérdezősködtem erről a nőről, hogy milyen kapcsolatban állnak, de annyi választ kaptam, hogy nagyon ritkán beszélnek, és a személyiségéről egyáltalán nem mondott pozitívumokat a párom. De akkor miért akarná látni minden nap az ilyen ember fejét a lakásában?:D Nem igazán értem.


Nekem történt egy megcsalás az életemben és ezért van ez a kétkedés bennem, de ti hogyan látjátok ezt?



2023. júl. 27. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a téma mostanában lett újra felhozva, ezért gondolom azt, hogy a párom újra megpróbálná,


Mit mondott pontosan? Hogy kitenné a falra?

Én se örülnék. Ha meg alig tartják a kapcsolatot, végképp minek?

2023. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1) Az a baj, hogy néha begagyul az agyam és nem emlékszem pontosan mindig mindenre, pedig jó lenne. Nem mondta konkrétan, hogy kitenné a falra, viszont mondta, hogy miket fog a falaira helyezni (pl a testvér vagy a mi közös képeinket) és azt hiszem megemlítette a baráti fénykép rámáját és ott azután teljesen megakadt a szava, az én arcom pedig elsötétült és aztán csókolgatni kezdett. Ennyire emlékszem.
2023. júl. 27. 11:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem is élő a kapcsolat, akkor mi a francnak... de így, hogy kirakja a tesóját meg a ti képeteket, így azért talán nem gáz. De nem tudom így beleélni magam a helyzetbe, hogy én hogy is éreznék ezzel kapcsolatban.
2023. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Alapszabály: ha egy pasi magától felhoz egy nőt, beszél róla, de csak rosszakat, akkor bizony érez iránta. Ez mindig így van.
2023. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj. Huzd meg szepen a hataraidat, amit nem lephet at senki. Aztan a parod vagy figyelembe veszi ezeket es tiszteli a hataraid, vagy atlep rajtuk, de akkor az egyben azt is jelenti, hogy nem tisztel es elerkezett a szakitas ideje. Sose azoknak van problemajuk, akik vilagos hatarokat huznak, hanem azoknak, akik mismasolnak, megalazkodnak, turnek, felreneznek. Tudd, hogy mit akarsz, es tudd, hogy mit nem. Minden mas kompromisszum targya lehet, de ezek nem.
2023. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4) Ezt nem teljesen fejtettem ki fent: én kérdeztem meg őt, hogy eltudna e képzelni vele egy párkapcsolatot (és csak ezután felelt rá negatívumokat a személyiségére), mivel az exemnek is csak egy darab nő ismerőse volt és pont vele csalt meg. Szóval, aggódom, nehogy újra megtörténjen:D
2023. júl. 27. 11:40
 7/18 A kérdező kommentje:
5) Köszönöm, lassan már bűntudatom lett a vágyaim-határaim miatt.
2023. júl. 27. 11:41
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem is ertem, miert annak van buntudata, aki normalisan probal elni. Valahogy az emberek mar nem tudjak mi az a normalitas.


5-os voltam.

2023. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, az én exem is mondta, hogy van egy lány barátja, aztán amikor a szülinapját szerveztük, megkérdeztem, hogy meg akarja e hívni, azt mondta, hogy annyira azért nem bírom. Bemutatni sosem akart neki, egyszer véletlenül találkoztunk és a csaj rám se nézett. Szakítás után találd ki, ki lett a párja 3 évig :)


Jogosan aggódsz, ha nem mond róla jókat, de képet akar róla nézegetni napi szinten, az gyanús.

2023. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a legjobb barátom férfi, de nem tennék ki közös képet vele sehova. Vannak még barátaim rajta kívül de velük is csak 1-2 kép készül, telefonban őrizve és pont.



Ez bizony valamiért baromi fontos neki.. de nem értem, akkor minek van mással kapcsolatban? Ne haragudj,nem ellened szeretnék beszélni. :/

2023. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!