Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek mennyire normális,ha szakítás után a másik fél szinte azonnal a neten lóg és próbál beszelgetni masokkal?

Itt van flört is.

Az exét nagyon szereti,de nincs egy baratja se és a család is problémás.

Magyarul nincs kivel beszélni és nem birja a magányt.

Nincs találkozás,csak irkalas.

Nagyon szeretne kibékülni az exével,de mivel ez kiderült így valószínűleg nem jön össze.

A nő szerint ez gáz és a pasi link. 2 éves kapcsolat.


jan. 24. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Marmint a nő szerint link emiatt.

Egyébként mindent megadott a nőnek és a tenyerén hordozta. De a sok vita miatt lett vege, apró dolgokon

jan. 24. 01:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben elfogadható, ugyanis már szakítottatok. Ha 2 nővel szexelne egyszerre a pasi az is teljesen elfogadható lenne, mivel már nincsenek együtt. Mindenki azt csinál, amit akar.
jan. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért, ha nem ad meg mindent az már egy szar kapcsolat?

Mi a pasid, pincér vagy szeretetszolgálat?

jan. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz a pasi. Annyira szereti az exét, hogy egyből mással ismerkedik... A csak írkálás meg nem rajta múlik, hanem a nőkön. Ha bárki belement volna találkozásba, már meg is dugta volna.

Aki az exével akár kibékülni, az neki udvarol, nem mindenkinek meg bárkinek, aki elérhető.

A pasi jobban jár, ha elfogadja, hogy ebből nem lesz békülés, a csaj meg kerülje messzire, nekik már nem lesz dolguk egymással az életben.

jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nagyon unszimpatikus leszek és nullára fogtok pontozni, de vállalom.


A volt párommal 6 év együttélés után szètmentünk.

Ő mondta ki, hogy vége.

Egy hét múlva, már másik kapcsolat után nézzem.

Miért?

Mert nem akartam a sebeimet nyalogatni és a kapcsolatot gyászolni hónapokig.


Igen, igazad van, ha azt gondolod, hogy akkor nem is szerettem őt igazán, ha már egy hét után kapcsolatot keresek.

De visszakèrdezek.

Ő szeretett, ha egyik napról a másikra el tudott dobni magàtòl?

Minden bizonnyal nem.

Hiszen nem ült le velem megbeszèlni a problèmàt, csak döntést hozott és kész tények elé állított, hogy vége a kapcsolatnak.

Akkor mit gyászoljak?


Szóval, nem akartam a földre ülni és bùslakodni.

A szakítás után két héttel, már megismertem a páromat, aki már a feleségem immár 18 éve.

jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!