Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felètek is ilyen nagy a kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felètek is ilyen nagy a kor különbsèg?

Figyelt kérdés

A volt haveri társaságom döntő rèsze 16-18 èv közötti lányokkal jön össze, míg a fèrfiak 32-34 èvesek.

A saját korosztályukban az èrtelmes nők szóba sem állnak velük, mert az èrtelmi szint az asztalnál való befingástól nem magasabb.

Ez globális problèma, vagy egyedi eset?


jan. 24. 04:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Az!!!!

És azt is el mondom, hogy ugyan ilyenek a férfiak 40 felett is !

Tapasztalat

jan. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Teljesen más èletszakaszban vannak, lehet ott közös tèma?

Èrtem èn, hogy a gyereket mèg lehet kábítani..

Nem vagyok irigy 🙂

jan. 24. 04:48
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Szépen kívül még idomotja a kiscsajt ?

Semmi ...

31 vagyok és nő...tudom miről beszélek:)

jan. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok egyebkent
jan. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Felénk nem, egy 16 évesnek az apja lehetne egy 34 éves.
jan. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Talán azért mert a fiatal csajoknál nem jellemző, hogy ők is férfiak akarnak lenni. Nekik még nem mosta át az agyukat az "I'm a strong, independent woman, i need no man" bullshit.

Nincs szükségetek férfira, akkor ne nyivákoljatok ha ti sem kelletek nekik.

jan. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk inkább csak szeretnék a pasik, ha fel tudnának szedni tinilányokat. Aki 30 felett még szingli, az a kivétel, de ők már úgy keresnek nőt, hogy minden mindegy, csak legyen kit dugni. Jellemzően olyanokra mennek rá, akit könnyű prédának gondolnak, például tinilányok, elvált nő gyerekkel, vagy jóval idősebb nők, illetve akiről tudják, hogy rossz a házassága és nyitott a szeretőre. Pár rabdinál tovább nem szoktak eljutni, aztán koppannak. De azt is inkább csak évi egyszer.


Ahogy írtam: ők a kivételek. Az ismerőseim többsége ennyi idősen pont élvezi a friss házasságát meg az apaságot, vele egy korosztály a párjuk. Aki még mindig szingli, annak oka van. Igazából a tesóikkal vagyunk egy baráti társaságban, de rendszeresen hozzánk csapódnak, így van rálátásom, hogy mi a gond. Többek között amit te is írtál, hogy a színvonal addig terjed, hogy hangosan fingik aztán röhög rajta.

jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

xd hangosan fingik maj röhög.


én még ilyent nem láttam pedig férfi vagyok nincsenek csajok a közelben senki nem csinált ilyet sosem.


hol vannak ilyen alakok?


jó komédia lenne kívülálló ként szemlélni az események xd

jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tragi komèdia 🙂 De mèg mennyi. Mindegy, hogy falu vagy város, megvan a rèteg mindenhol.

Meg mindig az esetlen, bántalmazó kapcsolatból menekült nők a cèlpontok, ès/vagy a túlsúlyos önbizalom hiányosak akik "könnyebben" megállnak nekik.

Aztán lassan kilèptem az összes közös csoportból, minden agymenèsből aminek az lett az eredmènye, hogy a 90százalèkuk letörölt az ismerőseik közül, majd forgatják a szemüket mikor meglátnak.

Azóta teljesen átcserèlődött a haveri kör, nem hiányzik ez a beteg brigád.

jan. 24. 08:02
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a baráti társaságom nagy része korabelivel van, mi pedig kicsit a kérdéshez hasonló felállás (35F, 18L). Szuperül működő, együttélős kapcsolat, amiben mindketten benne vagyunk szívvel-lélekkel, és nagyon hosszútávban gondolkodunk.


Volt már korombelivel is 7 éves kapcsolatom, cégeim vannak, egyetemeken tanítok. A párom is stabil, egyetemre jár, dolgozik. Ezeket azért irtam le, mert látom, a retorikád része hogy bizonyára az egyik fél lúzer vagy kiszolgáltatott.

Nem a kor miatt jöttünk össze, hanem annyira egy húron pendültünk az első pillanattól, hogy nem számított.:)


Gondoltam leírom a tapasztalataim, hogy legyen egy kis kontraszt. Szerintem kár leszólni mást, ha boldog és boldoggá tesz valakit, persze ha a haverjaid csak kihasználják a lányokat, akkor joggal undorodsz tőlük.

jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!