Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéz a párod, mennyire normális ?

Figyelt kérdés
A párom mióta előléptették, egyre többször bunkón szóvá teszi pl legalább lenne jogsid , de neked még az sincs . Vagy hogy én nem vagyok annyira ambíciózus és én nem vágyom előléptésre és szerinte ez gáz hogy én csak az alsó szinten vagyok a munkahelyemen.

jan. 24. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelhető, hogy most, hogy már előléptették, "rangon alulinak" tart téged, és így akar indirekt módon leépíteni, hogy te mondd ki a szakítást.
jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen , erre én is gondoltam.
jan. 24. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki, jobban jársz nélküle, elszállt magától.
jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt ez baromi mérgező viselkedés, lehúz, szid stb. Egy beszélgetést talán megér, de valószínűleg nem, inkább szakítás.


Viszont a másik oldalt is értem. Én ambíciózus vagyok és elvárom, hogy a páromnak is legyenek céljai, meg szeresse a munkáját. Így gondolom egyszerűen nem illetek össze. (Ha szereted a munkádat és amúgy vannak - akár munkán kívüli - céljaid, akkor az nálam már rendben)



Mindenesetre mindkettőtök érdekében szakítsatok.

jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagy vele?Erre soha nem kapunk választ...Ja de .Hát szeretem ...
jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Elszaladt vele a ló. Nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok. Tudnék mesélni neked. Kezdj el beletörődni, hogy vége lesz lassan.
jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Osztom 6 ot

Az en pasim is meghulyult mikor kinevezték, vége is lett.

A prolik nem tudják kezelni magukban ha pénzük lesz. Elszállnak.

jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Teljes mértékben igazad van 7-es. 6-os voltam.
jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem is lenézett az exem mert ő volt a nagy egyetemista én meg a csicska gimis, hát ez van b+ ha 20 évesen egy 16 évessel jössz össze, rengeteget bántott miatta, hogy nagyon gáz, hogy még nincs érettségim, meg nyelvvizsgám, meg hogy bulizok néha, meg nem tanultam még a tizenkettedikes anyagot tizedikben, ja a legjobb, hogy azért is lenézett, mert lefeküdtem vele, mert ilyen fiatalon ez rib.anc dolog, na nem mintha nem ő sürgette volna hogy minél előbb belém tegye...


Nem, nem normális és sajnálom, hogy nem hagytam előbb ott, de naiv tiniként fogalmam sem volt arról, hogy ez így nem oké.

jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért néz le, mert nem szeret. Tedd ki!


Szívesen.

febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!