Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy férfi minden nőt fenntartással kezel, lenéz ameddig nem ismeri, bizonyítania kell a nőnek, hogy "emberként" tekintsen rá?

Figyelt kérdés
A férfi általánosságban gondolja azt, hogy az évezredek során a férfi többet tett le az asztalra és a nők sok gond forrásai. Persze ezt nem hangoztatja minden útfélen. Ha találkozik egy nővel, akkor titkon lenézi, kevesebbre tartja, bizalmatlanul fordul felé, de ha látja, hogy a nő normális, célokkal rendelkezik, okos, kedves, akkor teljesen normálisan fog viszonyulni hozzá és egyenrangú félként gondol rá.
2015. júl. 30. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a nő nem normális,aki ilyennek még bizonyítani akar.
2015. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak nem a saját folyamatos negatív tapasztalatai miatt (az is gáz mellesleg) ilyen, hanem csak ezek az elvei, akkor ultra gáz. Nyilván egy sor rossz tapasztalatot cipel a hasitasijában.
2015. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem normális. Egy percet nem vesztegetnék egy ilyen alakra.
2015. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a férfi nem hangoztatja. Tehát a nő nem tud arról, hogy "bizonyítani" kell. Bizonyítás jelentése = beszélgetés során kiderül, hogy nem beképzelt, művelt ember, vannak céljai az életben, a belső értékei alapján ítéli meg főképp az embereket
2015. júl. 30. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem a tiszteletet ki kell érdemelni bárkinek!

nem csak a nőket,hanem mindenkit fenntartással kell kezelni elsőre :)

minek néznék bárkit bármibe ha semmire nem jó számomra.


de jó oldala is van,több energia marad azokra akik megérdemlik :D

2015. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

azért beszélgetés során elég nehéz eltitkolni a valódi énedet. vagy aki képes rá, tehát energiát fektet ebbe, az meg gáz.

nem normális egyáltalán, mint ahogy fordítva se lenne az.

alapvető tisztelet pedig mindenkinek kijár.

2015. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Bizonyítás jelentése = beszélgetés során kiderül, hogy nem beképzelt, művelt ember, vannak céljai az életben, a belső értékei alapján ítéli meg főképp az embereket" -tehát szöges ellentéte a pasinak.:D

Egy vicc a srác.

2015. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"És az évezredek során a férfi többet tett le az asztalra és a nők sok gond forrásai"


Igen, szerintem se feledkezzünk meg arról, hogy milyen rengeteg gond forrása volt a női nem.


Mindannyian tisztában vagyunk vele, hogy nők az elmúlt évezredekben hódító háborúkat indítottak, népeket igáztak le, "hadizsákmányként" náluk gyengébb fizikumú férfiak és kisfiúk sokaságát erőszakolták meg, és rabszolgasorba hajtottak embereket.


Kiirtottak itt-ott fél kontinensnyi őslakosságot, kínvallatásnak vetettek hadifoglyokat, munkatáborokba hurcoltak el embereket, ledobtak két atombombát japán városokra, profitéhségből hatalmas területeken kiirtották az esőerdőket, a természeti kincsei miatt leraboltak országokat, olyan diktátorokat ültetve a nyakukba katonai támogatással, akik a szabad rablásban támogatja őket, védett állatfajokra vadásznak a mai napig, és atomhulladékot süllyesztettek hordókban az óceánok mélyére.


Nők működtették annak idején az inkvizíció intézményét, férfi boszorkányokat égettek el élve máglyákon, és nők hajtottak és hajtanak a mai napig végre arab és fekete afrikai országokban csonkító műtéteket pár hónapos vagy éves kisfiúkon érzéstelenítés nélkül abból a megfontolásból, hogy felnőve ne leljék örömüket a szexuális életben, így még véletlenül se jusson eszükben hűtlenkedni.


A terroristák, sorozatgyilkosok és tömeggyilkos diktátorok túlnyomó többsége is köztudottan a nők közül került ki, a kommunista diktatúrák 100 millió halálos áldozata is egyértelműen a nők lelkén szárad az elmúlt évszázadban, mindazok halálával és megnyomorított életével együtt, akikről a Népirtások a XX. században című könyv íródott.


Szóval az a férfi szerintem is jól látja a helyzetet, érdemes a nőket fenntartásokkal kezelni, nem elfelejtve mindazt a rengeteg bűnt és kegyetlenséget, amit a kiszolgáltatott férfiakkal és a többi civil áldozattal szemben elkövettek a történelem során.


És akkor szerintem most következzen néhány vicc a női intelligenciáról és logikáról! :-))

2015. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha már előzőleg volt 500 csalódása, nagyon is normális. Tudod, akit a kígyó megmar, utána a földigilisztától is rettegni fog.

Azt ne mondd nekem, hogy neked nem lennének 500 elutasítás után előítéleteid, mert úgyse fogom elhinni.


És ha már viccet akarsz hallani a nőkről,tessék!


Gubbaszt a bagoly az ágon. Lóg a szárnya és nagyon szomorú. Arra megy egy a jó tündér, és megkérdezi:

- Mi a bajod bagoly?

- Szomorú vagyok, mert nem tudok senkivel beszélgetni olyan okos vagyok.

- No ezen könnyen változtathatunk! Lecsökkentem az IQ-dat 150-re.

Eltelik egy hét. Újra találkoznak, és a bagoly még mindig szomorú.

- Hát te miért lógatod még mindig a csőrödet?

- Sajnos eddig csak egy professzor állt velem szóba, azóta senki sem.

- Na ezen változtatunk! Leveszem az IQ-dat 100-ra.

Eltelik még egy hét. Ismét találkoznak, és a bagoly továbbra is szomorú.

- Mi van veled bagoly? Még mindig búsulsz?

- Az a baj, hogy csak az iskolaigazgató és az orvos állt velem szóba.

- Rendben van. Leveszem az IQ-dat 50-re, de akkor menstruálni is kell!

2015. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

# 9


"Azt ne mondd nekem, hogy neked nem lennének 500 elutasítás után előítéleteid, mert úgyse fogom elhinni."


Megkérdezhetem, hogy ezt a kérdezőnek szántad-e, vagy valaki másnak? Köszönöm, ha megírod.

2015. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!