Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom cikinek tartja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tramy kérdése:

A barátom cikinek tartja azt ha másodállásban dohányboltban dolgoznék esti műszakban, mert szerinte nagyon legalja a munka. Szerintetek ez normális ha egyes munkákat nagyon lenéz és nem akar elengedni mert gáz?

Figyelt kérdés
Először is sziasztok! Véleményezést szeretnék kérni a pasim gondolkozása felől, hogy ez mennyire normális vagy sem. Tisztességesen élő hajtós nő vagyok, álmaim vannak és céljaim amiért képes vagyok tenni, de csak a józan ész határain belül, igen kicsit túl hajtanám magam, de ilyen ez ha valamire vinni is akarja az ember ( nekem nincs segítségem, de ha lenne is nem szívesen élnék vele ) Nappal ingatlanosként dolgozom, de mivel jutalékból élek így nem mindig érzem magam stabilnak így arra gondoltam este elmegyek éjszakai dohányboltba dolgozni részmunka időben mert az fix és kicsit én is nyugodtabb lennék. A páromnak voltak egy és más kapcsolatai, de ebből egy igen csak kitartott volt, én nem a kitartott kategória vagyok aki ingyen él vagy a párkapcsolatán, mindig kerestem a lehetőségeimet, de íróm is a lényeget: Szerinte totál gázos dohányboltosnak lenni és szinte tilt tőle, hogy csak az ne mert nagyon putri kur. Gáz stbstbstb Bírom, hogy mindenki megmondja mit csináljak, de egy se tudd jobbat mondani XD. Nem érzem azt, hogy ez gázos lenne. Miért baj az ha cselekszem az álmaimért és ezt nem mástól és ingyen kérem? Mondtam a barátomnak azzal, hogy mindent ellenez azzal csak azt fogja elérni, hogy hazudozni fogok és előbb tudja meg majd mástól, mint tőlem. Mondtam azt is, hogy ha ennyire baj meg gáznak látja akkor dobjon ki - nehogy már egy munka amit tisztességesen végzek az miatt legyek lenézve meg elítélve - Azt nézze le aki nem dolgozott mellette és egy lapátot nem emelt meg. Ciki az aki nem dolgozik Dobjatok rám követ és nyugodtan írjátok meg az ellenérveiteket is mert lehet én vagyok a hülye és nekem nincs igazam.

2019. okt. 16. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
a baratod egy fhasz
2019. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy félt. Este dolgozni amúgy sem életbiztosítás, dohányboltokat gyakran szoktak kirabolni, a kettő együtt meg végképp nem egy életbiztosítás.

Ezt azért gondold végig, hogy fizetnek-e ezért eleget.

A barátodnak mondd meg, hogy szerinted ezzel nincs gáz, ez is munka, és te ezt másképp látod. Kompromisszumként mondhatod, hogy körbenézel, hátha tálalsz jobbat, és akkor megfontolod a váltást.

2019. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban szeret téged, akkor inkább csak félt.


Ha nem igazán van odáig érted, noss akkor ja egy f**asz.

2019. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy ő mire gondolt amikor ezt mondta de nekem az a bajom ezzel, hogy dohányboltokba sajnos elég alja emberek szoktak járni, emiatt én nagyon nem örülnék, ha a barátnőm ilyen helyen dolgozna. Csövesek, alkoholisták stb. Nyilván magával az eladói munkával semmi baj nincs, de márcsak azért is veszélyes mert előszeretettel rabolják ki őket, mivel nem lehet belátni kívülről.
2019. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Éjszaka leginkább férfiakat szoktak alkalmazni. A buli negyedben sok helyen kifejezetten kidobó ember formákat :D
2019. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BigUncleZ ***** válasza:
76%
Legyél büszke magadra, meg a barátod is, hogy dolgozol, ráadásul 2 állásban.Sok veszélyes munka van, az enyém is az, de nem úgy jövök be dolgozni, hogy jaj most meg fogok halni meg elpusztul a világ.Ezt annak írom, aki erre hivatkozik.Ennyi erővel a házból se menjen ki senki mert a migráncsok felrobbantják.
2019. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy gondolom, hogy az álmaidért többet tennél mondjuk egy esti képzéssel egy sehova sem tartó dohánybolti eladói munka helyett (mellett?), amivel tényleg viheted valamire. Mert persze, semmi baj nincs ezzel a munkával, sőt, teljesen jó, tisztességes munka (szerintem amúgy inkább az ingatlanossal van a baj, már nem azért, milyen simlis embernek kell már lenni ahhoz, hogy valaki ezt tényleg tudja csinálni?), de azért ha álmokról meg célokról beszélsz, akkor szerintem sokkal többre mész egy képzéssel, amire ugyan időszakosan kiadsz némileg több pénzt, de cserébe esetleg annak hála tudnál egyetlen olyan munkát végezni normál munkaidőben, amivel megkeresnél annyit, amennyit jelenleg két munkahellyel.


Egyébként meg szerintem is gáz a párod hozzáállása, nem egy munka miatt lesz valaki lenézendő vagy sem. Magával a munkával semmi baj nincs szerintem. Simán lehet, hogy egyrészt csak félt, másrészt meg csak szeretné, ha nem menne el még több időd munkára, ami miatt kevesebbet találkoznátok vagy nem lennél annyira kipihent úgy általában.

2019. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell vedeni a pasit.Ha annyira aggodna a kerdezoert,akkor azt mondana, hogy dragam,feltelek ha este dolgozol, vagy dragam aggodom, hogy tulhajtod magad,vagy felek hogy az egeszsegednek nem hasznal ha tul sokat dolgozol, stb stb, de itt csak sima b*sztatast latok. A pasi egyebkent mit dolgozik?
2019. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, én nem akarnék mások szenvedélybetegségéből élni.
2019. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felénk ami van dohánybolt, annak kb 200m-es körzete csövesekkel van tele. Mióta ez a dohánybolt itt létrejött,a környék elgettosodott. Ha a dohánybolt előtt randaliroznak és kiteszik a szűrüket, átmennek piáért a közeli ninstop abc-be, aztán ott csinálják tovább a fesztivált. Van, hogy a dohánybolt lépcsőjén alszanak. Na emiatt alja ez a dolog, nem az eladoi munka miatt. Nem ajánlom. Akkor már azzal is jobban járnál, ha egyébb vendéglátóhelyen éjszakáznál.
2019. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!