Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én reagáltam túl és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én reagáltam túl és bocsánatot kellene kérnem barátnőmtől azért amit mondtam neki?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva lesz egy kisebb szívműtétem és a barátnőm akivel nem élünk együtt ma szakított velem. Én pedig első sokkomban egy szívtelen rohadéknak neveztem emiatt nem épp nyugodt hangnemben. Persze biztos közrejátszik az is, hogy ideges vagyok a műtét miatt, nem szoktam senkire így rárontani. És azt mondta hogy igazából várni akart amíg túl leszek a műtéten de úgy alakult hogy nem tudja tovább magában tartani az érzéseit és nagyon sajnálja és elkezdett sírni. Nekem meg azóta lelkiismeret furdalásom van amiért így kiabáltam vele.

38 éves vagyok


jan. 24. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Annak, hogy szakított veled van elozmenye csak nem írtad le. Úgyhogy nem szívtelen rohadék hanem sajnál, de magát kell előtérbe helyeznie helyetted.

Kérj elnézést ha attól jobban érzed magad és jó műtétet! 😊

jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nézd, előzménye maximum az, hogy távkapcsolatban vagyunk és nem tudtuk megoldani eddig az összeköltözést és lehet részéről ez volt az oka. Részemről sem előzmény, sem ok nem volt szakítani. Csak ha ez eddig működött akkor miért pont most ma nem működött tovább?
jan. 24. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, jobb lenne, ha bocsánatot kérnél, te is jobban éreznéd utána magad. Amúgy lehet nem volt jó az időzítése, de ha ő biztos a döntésében és nem akarja folytatni a kapcsolatot, nem elvárható, hogy megjátsza magát a kedvedért és tegyen úgy, mint aki még ugyanúgy szeret, csak mert neked műtéted lesz. Utána meg azért ne szakítson, mert még tart a felépülés? Sajnálja, nem kicseszni akart veled, csak nem tudott úgy tenni, mint ha minden rendben lenne, nem kellett volna kiabálni vele emiatt.
jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem működött azelőtt se részéről, kevés volt neki a távkapcsolat, belefáradt és kijött rajta pont most.
jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg számára régóta nem működött. Amit megértek, ha így reagáltál. Sajnálom, hogy így alakult meg hogy váratlanul ért.


Csatlakozom az elsőhöz

jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Most műtét, aztán lábadozás, aztán valentin nap, aztán szülinap, aztán karácsony.. Mindig van indok, hogy miért halassza az ember a végtelenségig. Azt írod kisebb műtét, meg távkapcsolat, tehát nem is arról van szó, hogy rá lennél szorulva, hogy ápoljon téged és így hagy a szarban. Olyan meg nincs, hogy minden tökéletes és hirtelen szakítani akar, 100%, hogy voltak jelek, max te nem akartad őket észrevenni, mert neked megfelelt minden ahogy volt.
jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérj bocsánatot a kirohanásért, és váljatok el békében.
jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Annyira bírom ezeket a “nem tudtuk megoldani az összeköltözést”…

Nálunk nagyobb csórók nem lehettek, és semmivel nem lehetett volna minket visszatartani az összeköltözéstől…

jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem hibáztathatsz az érzéseiért,az ilyesmit nem lehet erőltetni...Értem,hogy pont most nagyon rosszul esett,viszont az exednek is nyilván,hogy nem léptetek előre.
jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű eddig se működött csak nem vetted észre. Ha szakított már nem kell bocsánatot kérned.
jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!