Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Egyik nap sétáltunk az utcán, egyszer csak feltűnt egy nagy pocsolya, én elkezdtem rohanni felé, majd a közepébe ugrottam, a víz egy kicsit ráment azokra akik a közelben voltak azóta a barátnőm haragszik rám pedig ő nem lett vizes egy kicsit sem mert messzebb volt.
2017. szept. 21. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A TINI kategória lejjebb található.


Mondták már, bocsánatkéréshez ki kell nyitnod a szádat hozzá neki!

2017. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Tini kategória nem itt.


Egyébként esetleg a száddal. Pl így:

-Bocsi,hogy olyan voltam,mint egy nagy ovis,nem akartalak leégetni.


Stb stb

2017. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Jajj ez olyan aranyos :) Bár igen, a kategóriát elrontottad (lerí a fogalmazásodról, hogy még bőven 13-16 között lehetsz).


Ne csinálj ilyen dolgokat, a lányok nem szeretik az ilyesmit, ahogy a legtöbb felnőtt ember sem rajong a pocsolyafröcskölőkért. Lassan itt az ideje felnőni. Persze ha egyedül vagy akkor nyugodtan ugrohatsz egy "bombát" a pocsolyába, ha jólesik.

2017. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
32 éves éves vagyok, csak még egy legénybúcsú hatása alatt voltam
2017. szept. 21. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon menő! :D Én i imádok pocsolyába ugrani!

Lehet, hogy gyerekes dolog, de egy kis játékosságra mindenkinek szüksége van :)

2017. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Cuki...

Így: 'elé állok', 'megfogom a kezét','szemébe nézek', és mondom: "Emlékszel, amikor sétáltunk az utcán? Jött egy nagy pocsolya, amifelé bevallom idiótán elkezdtem rohanni, és nem bírtam megállni, hogy ne ugordjak bele...tudod a gyermeki Én...nem tudtam nem-et mondani. Sajnálom és kérlek, kérve kérlek, ne haragudj rám, hogy kínos helyzetbe hoztalak. Többet nem fordu elő..."

Kor?

2017. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet-e máshogy érteni ezt a kijelentésed, de ha a "legénybúcsú hatása alatt voltam" azt jelenti, hogy még részeg voltál, akkor valószínűleg nem a pocsolya miatt haragszik, hanem a miatt, hogy a részeges viselkedéssel leégetted. Lehet kérte is hogy ne csinálj hülyeséget, de nem hallgattál rá, vagy van valami amire már nem is emlékszel, stb...

Ha így volt, mondd meg neki, hogy sajnálod, csak hülyéskedni akartál, túllőttél a célon, ahogy te gondolod. (Az sem biztos, hogy így volt, ahogy írom, csak egy tipp.)

2017. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a barátnődet, én ezen nem akadtam volna ki :) Mindegy, más habitusú ember. Másképp nem tusz, csak hogy odaállsz elé szépen és bocsánatot kérsz.
2017. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot a pocsolyába ugrásért. Annál inkább azért mert eddig félrevezetted. Azt hihette, hogy egy értelmes felnött vagy. Most szembesült azzal, hogy egy idiota kiskapekra pocsékolta az idejét eddig ( Amit még a "védekezéseddel" is sulyosbitottál.)
2017. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes, ez igaz, de nekem eszembe se jutna ezért megharagudni a barátomra. Ha ő ettől jól érzi magát, hadd csinálja.
2017. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!